Румунські рятувальники розшукали українця, який три дні блукав горами і врятувався від дикого кабана (ФОТО)

У румунських Карпатах у гірській місцевості округу Марамуреш успішно завершилася рятувальна операція за участі Гірської рятувальної служби та прикордонної поліції. Вони знайшли 38-річного громадянина України, який три дні блукав у горах без їжі, води та з ознаками виснаження.

Румунські рятувальники розшукали українця, який три дні блукав горами і врятувався від дикого кабана (ФОТО)

До рятувальників надійшло повідомлення про зниклого чоловіка, який потребував невідкладної допомоги. Як з’ясувалося, українець травмував коліно під час втечі від дикого кабана та не зміг самостійно знайти дорогу з гір.

Пошуково-рятувальна операція тривала чотири години. Чоловіка знайшли у стані зневоднення, з легкою гіпотермією та значним фізичним виснаженням. Він відмовився від госпіталізації, однак був переданий компетентним органам для подальших дій.

Це був уже третій виклик за добу, пов’язаний із громадянами України, які загубилися у горах Марамурешу. Раніше рятувальники допомогли ще шістьом українцям, які подали два окремі сигнали SOS із різних ділянок гірської місцевості. Усі вони були скоординовані та безпечно доставлені на рятувальну базу.

У румунських службах наголошують: перед походами в гори слід ретельно готуватись, перевіряти прогнози погоди, мати при собі достатньо провізії, засобів зв’язку та повідомляти близьким про свій маршрут.

 

29 липня 2025р.

Теги: рятувальник, Карпати, ухилянт, гори, пошуки

НОВИНИ: Соціо

16:55
На Закарпаття прибули евакуйовані родини з Дніпропетровщини Фото новина
16:00
На війні загинула 20-річна військова з Рахівщини Фото новина
12:20
Підтверджено загибель Івана Ковбаска з Чинадієва, який вважався зниклим безвісти з грудня 2023-го Фото новина
11:58
У четвер у Мукачеві відбудеться прощання з Олександром Касинцем, що помер на службі Фото новина
10:07
Тікали до Румунії: на Рахівщині затримали чотирьох "ухилянтів" разом з переправниками Фото новина
18:16
/ 4
Злива затопила Ужгород: вулиці перетворилися на річки Фото новина
18:01
/ 3
В Ужгороді водійка збила мотоциклістів: момент ДТП потрапив на камери відеоспостереження Фото новина
17:17
/ 6
Прокуратура зупинила незаконну приватизацію алергологічної лікарні на базі Солотвинського солерудника Фото новина
14:50
5-річна львів’янка підкорила Говерлу та встановила новий рекорд України Фото новина
12:26
Юні учасники екоклубу мандрували на Костирівку та провели день у гармонії з природою Фото новина
08:35
/ 1
У Мукачеві прощаються з Михайлом - чоловіком на візку, якого щодня бачили в центрі міста Фото новина
15:41
Завершилася четверта зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
00:11
/ 1
У Лохові на Мукачівщині в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Олесінєм Фото новина
22:57
/ 1
У Руському на Мукачівщині попрощалися з захисником Іваном Лендєлом Фото новина
08:59
На Закарпаття насуваються грози
18:10
На Закарпатті переправник намагався підкупити прикордонника за $8 тисяч - його затримали Фото новина
14:37
/ 3
Медика із Закарпаття нагородили за порятунок воїнів на фронті Фото новина
10:56
Понад 5,5 млн грн “розчинилися” на будівництві спорткомплексу: судитимуть чиновника сільради Фото новина
08:49
/ 7
В Ужгороді вийшли на мітинг проти закону, що обмежує незалежність НАБУ і САП
00:02
/ 3
У Барбові Мукачівської громади попрощаються з Юрієм Мочарієм, який поліг ще в грудні 2022-го Фото новина
01:53
/ 1
Стало відомо про загибель місяць тому на Харківщині Анатолія Вороненка з Берегова Фото новина
17:51
/ 2
В Ужгороді обрали нову локацію для поховань військових
17:34
/ 8
Закарпаття. "Краматорські" сутінки
12:36
Екомандрівка до витоку Чорної Тиси: діти відкривали природу Карпат разом з екоклубом Фото новина
10:31
/ 4
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Віталієм Лакатошем Фото новина
» Всі новини