19-річному винуватцю резонансної ДТП на об'їзній Ужгорода, в якій загинула 25-річна ужгородка, присудили цілодобовий домашній арешт (ФОТО)

Сьогодні, 12 червня, слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду задовольнив клопотання слідчого СУ ГУНП в Закарпатській області (за погодженням з прокурором) про обрання цілодобового домашнього арешту відносно громадянина України 2006 року народження, мешканця Ужгородського району, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого або заподіяння тяжкого тілесного ушкодження).

19-річному винуватцю резонансної ДТП на об'їзній Ужгорода, в якій загинула 25-річна ужгородка, присудили цілодобовий домашній арешт (ФОТО)

Про це повідомляє пресслужба Ужгородського міськрайонного суду.

З матеріалів досудового розслідування вбачається, що підозрюваний, керуючи автомобілем на об’їзній автодорозі м. Ужгород (М-08), значно перевищив допустиму швидкість, проявив неуважність до дорожньої обстановки, не забезпечив безпеку дорожнього руху та допустив зіткнення з іншим транспортним засобом. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинула жінка 1999 року народження, ще одна потерпіла – пасажирка 2009 року народження – отримала тілесні ушкодження.

Прізвище підозрюваного і конкретні обставини справи не повідомляється, однак зрозуміло, що йдеться про резонансне зіткнення автмобілів Opel Combo та KIA Stonic, в якому загинула 25-річна жінка-водій автомобіля КІА, мешканка Ужгорода Крістіна Азархова.

Зазначається, що засідання відбулося в режимі відеоконференції, оскільки підозрюваний (житель села Коритняни Ужгородського району – ред.) через важкість отриманих травм внаслідок ДТП перебуває у лікувальному закладі.

Ухвала слідчого судді може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня її оголошення.

12 червня 2025р.

Теги: зіткнення, арешт, об'їзна, загибель

Коментарі

Ужгородець 13.06.2025 / 10:40:58
Про той круг вже говорять 5 років 25 разів збиралися а результату нуль

Конарь 13.06.2025 / 01:49:30
Круговий рух давно мали зробити,чого чекають???

Дурачок думав, що він їде за містом по головній і мош летіти 13.06.2025 / 00:45:21
А за 500 метрів до цього злощасного перехрестя дурачок не помітив межи кущами і деревами в лісі знак НА білому фоні - м. УЖГОРОД. ТОМУ дурачок із чистою душою і впевненістю в своїй правоті жав 100 км/год на педалі газу.

НОВИНИ: Кримінал

15:00
/ 5
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
» Всі новини