Рахівську міськраду через суд зобов'язали завершити державну реєстрацію на акушерсько-гінекологічний корпус райлікарні

Про це інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Рахівську міськраду через суд зобов'язали завершити державну реєстрацію на акушерсько-гінекологічний корпус райлікарні

Як йдеться у повідомленні, у судовому засідання прокурором доведено, що Рахівська міська рада, упродовж трьох років не вжила жодних заходів по набуттю права комунальної власності на майже завершений корпус лікарні. Це б дало змогу виділяти кошти на збереження новобудови в належному стані, а також завершити будівництво та ввести його в експлуатацію.

На Рахівщині немає типового пологового будинку. Всі відділення функціонують в складі багатопрофільних лікарень, розташовані в пристосованих приміщеннях, недостатні за площею. Площа майбутнього акушерсько-гінекологічного корпусу Рахова сягає понад 5 тис кв. м. Попри це, більше трьох років новобудова пустувала.

На момент пред’явлення прокуратурою позову у новобудові проведено внутрішні інженерні мережі та часткове оздоблення, встановлені вікна, двері, а також здійснено комплекс робіт по фасаду з утепленням.

6 червня Закарпатським окружним судом задоволено позов Тячівської окружної прокуратури пред’явлений в інтересах держави до Рахівської міської ради про зобов’язання останньої провести державну реєстрацію права власності на незавершене будівництво акушерсько-гінекологічного корпусу районної лікарні.

Наразі очікується набрання рішенням суду законної сили та його виконання.

Рахівську міськраду через суд зобов'язали завершити державну реєстрацію на акушерсько-гінекологічний корпус райлікарні

10 червня 2025р.

Теги: пологовий, корпус, експлуатація, реєстрація, власність

Коментарі

Иванкові 10.06.2025 / 20:52:47
Людям не угодиш. А краще щоб цю будівлю на яку гарантовано спустили вже не один десяток мільйонів хтось ласий із теперішніх чинуш віджав як безхазяйне майно?

Иванко 10.06.2025 / 17:37:56
Нно се йо, будівля пустує років 15 а не 3 роки,вигадали нову схему переведення коштів з міської ради на всякі забаганки.Тепер на сесії міської ради будуть голосувати на виділення коштів на утримання буівлі яка заросла буряном , на виготовлення документації і.т.д, і всі одноголосно будуть голосувати.Там до введення в експлуатацію потрібно мінімум 100 млн.грн.порожні кімнати і коридори, де обладнання? яке введення вексплуатацію, ви про що ? Прохання до ДБР , візміть це на контроль, будьте добрі, скільки коштів виділить міська рада і куди вони підуть, але конкретно.

НОВИНИ: Соціо

18:08
На Мукачівщині розшукують жінку, яка пішла через ліс і не повернулася додому Фото новина
16:59
На Закарпатті чоловіка судитимуть за знущання над матір’ю та крадіжку авто Фото новина
15:53
У селі Лавки на Мукачівщині проведуть в останню дорогу полеглого прикордонника Сергія Швардака Фото новина
14:07
На Закарпатті прикордонники викрили 44-річного чоловіка з фальшивими документами Фото новина
20:00
"Мадяр", "Гуцул" та правнук Ілька Липея. Жертовний чин родини Гаврішів
16:01
На 75-му році життя помер знаний закарпатський скульптор В’ячеслав Віньковський Фото новина
11:14
У Києві пропонують перейменувати вулицю на честь відомого закарпатця Степана Гіги
09:04
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW Фото новина
17:09
На Закарпаття почали доставляти вакцину проти ВПЛ для безоплатних щеплень
15:11
В Ужгороді пройшла благодійна різдвяна коляда Фото новина
11:18
У центрі Ужгорода запроваджують односторонній рух на двох вулицях (КАРТА)
09:18
Після поранення у львівському госпіталі помер Герой із села Букове на Берегівщині Олексій Чорний Фото новина
18:21
/ 1
Евакуаційний потяг із Дніпропетровщини прибув до Мукачева Фото новина
17:04
В Ужгороді патрульні затримали п’яного водія після ДТП
16:37
На Закарпатті немовля народилося вдома до приїзду медиків Фото новина
15:48
У столиці Чехії розшукують 42-річного закарпатця Фото новина
14:28
На Закарпатті біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця Фото новина
11:42
На Закарпатті туристичних гідів навчали надавати першу медичну допомогу туристам Фото новина
10:48
Додаткові поїзди на Закарпаття курсуватимуть з кінця грудня до кінця січня
18:02
/ 3
Підлітку, який планував теракт у школі на Тячівщині, призначили іспитовий термін Фото новина
11:06
У Мукачеві ще одну безпритульну собаку прилаштували в родину Фото новина
10:01
У Мукачеві патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
09:05
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 грудня
18:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Тячева Іван Онa Фото новина
14:27
Офіційно підтверджено загибель Захисника з Виноградова Юрія Будогазі Фото новина
» Всі новини