За версією слідства, за 250 доларів посадовець обіцяв допомогти у складанні іспиту з водіння. Його затримали "на гарячому", кошти вилучено, чоловік перебуває в Мукачівському ІТТ.
Що цікаво, Іван Хила є священнослужителем Української православної церкви Московського патріархату, кліриком Свято-Іллінської церкви в Ужгороді.
Окрім цього, він викладає право в Ужгородському національному університеті, є кандидатом юридичних наук і старшим викладачем кафедри конституційного права.
Іван Хила – син Юрія Хили, багаторічного керівника сервісного центру у місті Іршава, через сумнівні схеми якого сервісний центр перенесли у село Кам’янське, наголосив автор інформації.
Тор 02.06.2025 / 01:48:44
Якого наркомана ще пустиш у роботу псе? Може почни садити наркоманів і не пропускати ухилянтів через пости за 500?
Нижньому 01.06.2025 / 23:33:42
А вам що до глаголи? Тут зловили на хабарі московського попа, от це мене цікавить!
Спостерігачу 01.06.2025 / 21:52:36
Чого вони рашиські? Вони як Глагола не були в 2014 році в москві і не фоткалися красній площі.
Дуже «порядний» блогер-депутат. За всі вивіски бабки просить, у зеленій зоні взяв землю біля України, рішає землю за долю у застройках. На собранецькій рішив землю та взяли його у долю
Спостерігач 01.06.2025 / 18:03:14
Бачу заворушились рашиські агенти, всі накинулися на Глаголу, обороняють свого попа!
Правовірному 01.06.2025 / 17:58:55
Це ти ниборе не розуміється,у світі! Те що подали фото його як прислужників, то не значить що він не піп! Переглянь інформацію про нього! Печерний московський поп!
до Вітал 01.06.2025 / 16:51:06
Глаголи це такі пройдисвіти що ти їм нічого не докажеш
Афери 01.06.2025 / 16:19:58
Ймили чоловіка на наркоті і т.д., під приводом не мобілізації заявника чи родичів... міша знає як вто робиться...хлопці роблять по накатаній
знак питання 01.06.2025 / 16:11:39
А в чому провокація? Посадовця-викладача-священника хтось змушував хабар брати?
Ігор 01.06.2025 / 15:02:11
Молодець Сашко Меренич. Шо не тиждень та провокація у нього! Майже планує на начальника обласного. Бо брат Міша не може після аварії на трасі біля Сваляви перевестися у Берегово та хоть Сашко буде обласним
Вітал 01.06.2025 / 08:28:22
А чому правоохоронні органи це поцікавляться, як батько Глаголи відпо, їздив в круїз на топ., лайнеру, хоча в той час мав би бути на робочому місці і до речі, всупереч забороні на виїзд керівників органів місцевого самоврядування за кордон.
Жучка 01.06.2025 / 07:07:55
Депутат Ужгородської міської ради, а також член земельної комісії Віталій Глагола – власник тієї самої «новобудови» (майбутнього МАФу на площі Кирила і Мефодія, 2б), будівництво якої розпочалося наприкінці січня. Земельну ділянку, на якій стартувало зведення центру торгівлі оформили незаконно, з бутафорними документами, в яких зазначалось буцімто на цьому місці є нерухоме майно. Втім як пильно ми не придивлялись, окрім зелених насадженьнічого не побачили. Картина маслом: цей ласий шматок закарпатської землі дозволили приХВАТизувати! Не важко здогадатись, хто лобіював це питання.
В планах у «забудовників» (а тут в долях з Глаголою співробітник СБУ) замість зеленої зони в центрі Ужгорода, збудувати торгівельний павільйон загальною площею 72 м. кв, і непогано наварити на продажі квадратних метрів. Ходять чутки, що ціна за 1 м кв. дорівнюватиме 5000$. Далі рахуйте самі...Іронія в тому, що сам Віталій Глагола вважає себе порядним громадським активістом і незаангажованим правозахисником. «Глаголіт» він зі своєї власної трибуни – однойменного телеграм-каналу, де публікує резонансні матеріали з життя регіону. Щоправда статейки ці виходять з під пера Глаголи та з подачі правоохоронних органів, які кришують автора ресурсу. Саме ці органи (не дивуйтесь!) наразі займаються розслідуванням справи щодо незаконного виділення землі під МАФ. І, наскільки нам відомо, спускають її на гальмах.. Чи знайдуть поліціянти та прокурори винних, і чи понесуть вони покарання за свої дії – питання фактично риторичне. Адже комусь у погонах дуже зручно тримати біля ніг ручного песика, що лаятиме за вказівкою.
журналістка 01.06.2025 / 03:55:31
Схоже, хитрови**аний татко прилаштував не менш пронирливого синка в "цирковь", аби того не забрали в армію. Розцінка - за прайсом. Як і "інтерв'ю"
Правовірний 01.06.2025 / 00:09:58
Щосьте дурні, попа від прислужника не можете відрізнити... . Всюди лиже де треба, тому сидить на багатьох стільцях.
До нижнього 31.05.2025 / 23:51:55
Пишуть херню, скоро буду у мерії робити, бабки вже заніс!
Глагола 31.05.2025 / 23:51:18
власності сім’ї Віталія Глаголи залишаються придбані у 2023 році квартира в Ужгороді, два BMW та Audi A6 загальною вартістю понад 2,4 млн грн. Грошей на банківських рахунках чи готівкою депутат не тримає. У 2024 році Віталій Глагола отримав понад 3,8 млн грн доходу від підприємницької діяльності. У свою чергу, дружина політика Анжеліка Глагола задекларувала від свого бізнесу близько 5,3 млн грн доходу.У березні 2021 року Віталій Глагола був серед депутатів, які проголосували за виділення під забудову зелених зон в Ужгороді. Ділянки повернули громаді у 2024 році.
Читач 31.05.2025 / 23:27:14
Почитайте його декларацію, його вітця, його мами, сестри, бабки - там земель, нерухомості пів України. А взагалі, знаєте ко його отиць, жона, шовґор, батичко? Най глагола позерать, бо буде ще платити за образу честі, гідності і ділової репутації?
Ссссс 31.05.2025 / 23:22:04
https://youtu.be/D5-85wCPaLs?feature=shared
Послухайте інтерв'ю московського попа хабарництво іоана
Ужгородець 31.05.2025 / 23:15:45
Працював, і буде працювати! Грошей достатньо, щоб купити решту служителів закону: ВБ, Прокуратуру, таких самих хабарників, і далі в церквах (московських) буде у вуха дорогих вірників (яких теж не змінити) стадо тупе, справляти нужду..
Ссссс 31.05.2025 / 23:05:28
От тобі і маєш московські попи... агенти працюють на таких посадах
Провокація 31.05.2025 / 22:55:56
Стаття 370. Провокація підкупу
1. Провокація підкупу, тобто дії службової особи з підбурення особи на пропонування, обіцянку чи надання неправомірної вигоди або прийняття пропозиції, обіцянки чи одержання такої вигоди, щоб потім викрити того, хто пропонував, обіцяв, надав неправомірну вигоду або прийняв пропозицію, обіцянку чи одержав таку вигоду, -
2. Те саме діяння, вчинене службовою особою правоохоронних органів, -
карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років та зі штрафом від п'ятисот до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.