ФОТОФАКТ. У циганському таборі Великого Березного стріляли, поранено жінку

У районі циганського табору селища Великий Березний, що в Ужгородському районі, сьогодні, у четвер, 29 травня, близько 17-ї години, стріляли.

ФОТОФАКТ. У циганському таборі Великого Березного стріляли, поранено жінку
Наразі картину того, що відбувалося, можна встановити виключно зі слів місцевих мешканців. Вони стверджують, що відбулося зіткнення між прикордонниками і мешканцями табору. На одному з відео зафіксовано події, що мали місце у так званому "13 районі" - найбіднішій частині ромського поселення, що розтяглася вздовж річки. На відео видно людей, що втікають в бік мосту.

Подіям, начебто, передував прорив кордону, в якому брали участь близько 13 осіб. І прикордонники приїхали на відпрацювання одного з підозрюваних.

Натомість за "своїх", з притаманною ромам експресією, вступилися місцеві жінки, а камінням, що полетіло в бік прикордонників, було пошкоджено два службові авто.

Військовослужбовці змушені були застосувати травматичну зброю, внаслідок чого одна з жінок, ймовірно - мати хлопця, якого намагалися затримати прикордонники отримала поранення в живіт і руку. Поранено, начебто, також дитину.

До лікарні звернулися і двоє військовослужбовців. Свідки стверджують, що побили начальника прикордонної застави, начальника розвідки та його заступника.

Після конфлікту у таборі роми намагалися "штурмувати" прикордонни підрозділ у Великому Березному, однак вжитими заходами його деблокували.

Це друга стрілянина у Великому Березному протягом кількох місяців.

Офіційна інформація з цього приводу наразі відсутня.

29 травня 2025р.

Теги: цигани, роми, постріли, стрілянина, Березний, травмат

Коментарі

Циган 31.05.2025 / 20:49:19
Начальник застави хоче шоб йому платили всі . Прямим текстом то говорить.

Депутат 30.05.2025 / 20:39:29
Погранци хотіли циган на гроші розвести і хочуть получати по 300 долару за одного хто лісом пройде.

Ктулху 30.05.2025 / 20:36:24
А мені колись розповідали бувші колеги - правоохоронці, як вони трепали ті табори колись! Так файно було слухати,що я його попросив повторити розповідь. Все таки і при соціалізмі було шось файное!

хо-хо 30.05.2025 / 19:51:15
закарпатському укранцю
так по-вашому буде "страЖдати", а не "страдати", борець ви наш сердешний

Конарь 30.05.2025 / 15:40:47
Калап долу перед Вами....Маєте правду...

закарпатський українець 30.05.2025 / 14:27:39
Конарю: Поділяю Твої думки, але вважаю, що треба говорити по-єврейськи: трохи ніжніше, трохи інтелігентніше, із лагідними очима, але з різким акцентом і наголосом та вогником в очах, тоді буде переконливіше для всіх верстов населення. Я розумію, що терпіння немає, але від цього ми і страдаємо.
Нами керує бидло,в основному, яке боїться не притаманної їхнім угрупуванням мови так, як чорт кадила, тому давайте кадити перед тими чортами, щоб їм очі повилазили, не на ніч буде сказано...
Чи не згоден ? Розумію....

Конарь 30.05.2025 / 10:10:46
Мало їх "беркут"трепав...Понаплодилися і борзіють...

Факерман 30.05.2025 / 07:24:11
Берзнянські цигани то звірі! Начальника міліції скинули з моста у ріку!

Шоні 29.05.2025 / 21:50:55
Заплатили пограничникам за 7 а прошло 13 і приїхали розбератися.

НОВИНИ: Кримінал

15:25
/ 5
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 3
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
11:06
/ 1
На Берегівщині взяли під варту чоловіка, який сокирою намагався вбити знайомого Фото новина
16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 3
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
» Всі новини