Реклама B3

Біля Ужгорода в таксі виявили двох "ухилянтів", що їхали "до дівчат на Паску" в напрямку Словаччини (ФОТО)

Прикордонники Чопського загону завадили спробі незаконного перетину українсько-словацького кордону двома громадянами України призовного віку. Чоловіків, що прямували у напрямку держрубежу легковим автомобілем, зупинили поблизу приужгородського села Оноківці. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Біля Ужгорода в таксі виявили двох "ухилянтів", що їхали "до дівчат на Паску" в напрямку Словаччини (ФОТО)

У транспортному засобі, який виявився таксі, перебували троє чоловіків. Один із пасажирів запевняв правоохоронців, що разом з другом їде «до дівчат на Паску». Втім, у ході опитування обидва плуталися у розповідях, аж доки не зізналися у справжніх намірах «подорожі».

Оперативники загону встановили, що чоловіки заздалегідь спланували незаконний перетин кордону та за грошову винагороду отримали від знайомого одного з них маршрут до кордону. Вони планували дістатися таксі до певної точки у прикордонні, звідки далі мали рухатися через ліс пішки.

Порушників кордону доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення всіх обставин правопорушення їх буде притягнуто до відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

22 квітня 2025р.

Теги: ухилянт, кордон, Словаччина

Реклама B4

Коментарі

сорри 24.04.2025 / 18:46:11
"Пасха" кажуть лиш церковники. По всій Україні, і в нас на Закарпатті зокрема, люди кажуть тільки "Паска"

Пак такоє 24.04.2025 / 18:09:57
Ідуть на Пасху, а ідять паску. Йой, не до тих дівчат іхали

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:43
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 22
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
» Всі новини