У Куштановиці на Мукачівщині у "п'яному" зіткненні пітбайка і скутера травмувалися обидва водії (ФОТО)

Про обставини аварії повідомили в поліції Закарпатської області.

У Куштановиці на Мукачівщині у "п'яному" зіткненні пітбайка і скутера травмувалися обидва водії (ФОТО)

У неділю, 13 квітня, близько 20:15, до поліції надійшло повідомлення від медиків про госпіталізацію двох жителів села Куштановиця Верхньокоропецької громади з травмами, які обоє отримали унаслідок аварії. За викликом виїхала слідчо-оперативна група Відділу поліції № 1 Мукачівського районного управління поліції.

У ході слідчих дій поліцейські встановили, що 17-річний мешканець села Куштановиця, рухаючись на пітбайку, допустив зіткнення зі скутером, яким керував його 38-річний односелець. У результаті дорожньо-транспортної пригоди обоє водіїв отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні.

Чоловіків освідували — обоє керували транспортними засобами у стані сп'яніння.

За даним фактом слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України.

Для встановлення об’єктивних обставин злочину слідчі призначать експертні дослідження. Слідство у справі триває.

15 квітня 2025р.

Теги: зіткнення, Куштановиця, пітбайк, скутер, алкоголь, сп'яніння, травма

НОВИНИ: Кримінал

15:25
/ 2
У поліції розпочали перевірку за фактом загибелі лебедів у Буштині через ймовірне умисне отруєння Фото новина
15:38
На Закарпатті викрили канал переправлення військовозобов’язаних до Угорщини Фото новина
11:02
/ 15
Керівниці поліклініки в Міжгір'ї, яка за хабарі направляла чоловіків на МСЕК, випустять з-під варти за 60 тис. грн застави Фото новина
09:29
/ 4
Громаді Ужгорода через суд повернули привласнену колишнім депутатом автобусну зупинку
08:47
/ 8
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 6
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
10:33
Двоє закарпатців обікрали будинок на Львівщині Фото новина
09:47
/ 3
Суд вирішив знести готель у Солотвині, самовільно збудований на частині єврейського цвинтаря
13:43
ПЦУ відсторонила закарпатського єпископа Кирила (Михайлюка), який фігурує у справі про видачу посвідчень священників "ухилянтам"
12:52
/ 4
На Ужгородщині, в регіональному ландшафтному парку "Притисянський" невідомі вирубали лісу на понад 8 млн грн
09:08
В Ужгороді затримали чоловіка, який побив охоронця магазину до втрати свідомості Фото новина
16:05
/ 2
На Закарпатті за два тижні спіймали 21 водія напідпитку
18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
14:38
/ 2
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
11:59
/ 1
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
13:18
/ 2
На Закарпатті військовозобов'язаний намагався виїхати до угорщини за сфальшованими документами вартістю $7000 Фото новина
08:37
В Ужгороді п'яний водій ВАЗа врізався в припарковану "Мазду" Фото новина
16:42
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
16:07
/ 5
Правоохоронці заблокували схему фіктивної реєстрації автомобілів на Закарпатті Фото новина
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
» Всі новини