На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%

На споживчому ринку Закарпатської області у лютому 2025 року порівняно з груднем 2024 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%. Про це інформує Головне управлiння статистики у Закарпатськiй областi.

На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%

Олія соняшникова зросла в ціні на 7,7%, крупи манні – на 6,9%, борошно пшеничне та крупи гречані – на 6,2%, крупи пшеничні – на 5,0%, сир і м’який сир (творог) – на 3,3%, масло – на 3,1%, молоко – на 2,9%, риба та продукти з риби – на 2,5%, макаронні вироби – на 1,8%, хліб – на 1,7%, пластівці вівсяні – на 1,6%. Водночас, спостерігалось і зменшення цін на яйця на 27,2%, цукор – на 0,6%.

Ціни на фрукти в середньому зросли на 2,6%, у тому числі на виноград на 11,7%, банани – на 7,7%, ківі – на 7,2%, яблука – на 3,4%. Водночас, ціни  на апельсини знизились на 8,5%, лимони – на 0,7%.

На овочі ціни зросли загалом на 6,9%. Ціни на капусту білокачанну зросли на 37,0%, моркву – на 19,0%, перець солодкий – на 18,3%, буряк – на 10,7%, огірки – на 6,7%. Водночас, ціни на цибулю ріпчасту знизились на 8,3%, гриби – на 5,7%, картоплю – на 1,5%.

Безалкогольні напої зросли в ціні на 3,9%, у тому числі кава, чай і какао – на 4,1%, мінеральні води, безалкогольні напої, фруктові та овочеві соки – на 3,3%.

 

24 березня 2025р.

Теги: ціни, продукти, напої

НОВИНИ: Соціо

17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 1
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
10:01
/ 2
Район Червениці в Ужгороді залишився без води через ремонт мережі
17:47
/ 2
На Закарпатті 74-річний водій потрапив у ДТП через втрату керування Фото новина
13:05
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та ймовірними наркотиками Фото новина
09:41
/ 1
«Лавандова гора» відкривається для відвідувачів 13 червня Фото новина
18:14
На війні з рф поліг захисник із Королева на Берегівщині Сергій Бутко Фото новина
14:07
Школярі Закарпаття демонстрували навички порятунку під час гри «Сокіл» Фото новина
11:10
У селі Березинка на Мукачівщині попрощалися із полеглим Героєм Сергієм Савченком Фото новина
17:05
/ 35
Суд обрав запобіжний захід посадовцю Ужгородського РТЦК та СП Фото новина
15:35
Підземелля Ужгородського замку знову відкрили для відвідувачів Фото новина
13:13
/ 2
До унікального «Смерекового каменя» на Закарпатті облаштували новий маршрут Фото новина
10:24
Закарпатські та румунські рятувальники обмінялися досвідом під час спільних навчань у Румунії Фото новина
15:33
/ 2
Житель Дніпропетровщини намагався підкупити закарпатських прикордонників Фото новина
14:21
На Рахівщині рятувальники вночі допомогли туристу із Запоріжжя, якому стало зле біля Говерли Фото новина
12:54
В Ужгороді небайдужий громадянин допоміг зупинити п’яного водія Фото новина
12:29
Закарпаття отримало майже 15 млн грн туристичного збору за п’ять місяців Фото новина
10:16
/ 1
На кордоні Закарпаття очікують зростання трафіку до 30%
18:21
На Закарпатті виявили викрадений у ЄС мікроавтобус Фото новина
16:09
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками алкогольного сп’яніння Фото новина
15:45
/ 9
На Закарпатті судитимуть колишню лікарку МСЕК, яку обвинувачують в отриманні хабарів Фото новина
13:32
На Берегівщині легковик злетів у кювет Фото новина
» Всі новини