В Україну з Німеччини екстрадували ексдепутата Ужгородської міськради Соханича, який ошукав на $315 000 земляка-підприємця (ФОТО)

У результаті проведених поліцейських заходів в Україну з Німеччини екстрадували зловмисника, який ошукав закарпатця на 315 тисяч доларів. Про це інформує поліція Закарпатської області.

В Україну з Німеччини екстрадували ексдепутата Ужгородської міськради Соханича, який ошукав на $315 000 земляка-підприємця (ФОТО)

За інформацією Закарпатття онлайн, йдеться про колишнього депутата Ужгородської міськради 6-го скликання Федора Соханича. Останній був у раді самовисуванцем, але по факту представляв Партію регіонів. У 2010 році він знову балотувався до міськради, вже від політичної партії "Опозиційна платформа - За життя", але депутатом не став.

Співробітники Головного управління Нацполіції в Закарпатській області встановили, що зловмисник увійшов в довіру до місцевого підприємця  та запропонував йому співпрацю. Фігурант виманив у потерпілого чималу суму грошей для ведення «спільного бізнесу», за який пообіцяв закарпатцю стабільний дохід.

Після передачі грошей зловмисник перестав виходити на зв’язок, а потерпілий звернувся до поліції. 

Згодом з’ясувалося, що фігурант покинув межі країни з метою уникнення відповідальності. Правоохоронці провели першочергові заходи та після встановлення усіх обставин справи оголосили закарпатця у міжнародний розшук.

У результаті комплексу слідчих дій місцезнаходження фігуранта було встановлено, а завдяки співпраці з іноземними колегами — екстрадовано з Німеччини в Україну. Наразі зловмисника поміщено до слідчого ізолятора. 

Йому інкримінують ст. 190 Кримінального кодексу України, тобто шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах.

Наразі поліцейські готують матеріали кримінального провадження для скерування до суду. Також правоохоронці встановлюють імовірних спільників, причетних до злочину та інших осіб, які могли постраждати від дій фігуранта.

Окрім цього відомо, що у суді перебувають матеріали кримінального провадження стосовно ще одного факту шахрайства, вчиненого зловмисником.

За скоєне йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

В Україну з Німеччини екстрадували закарпатця, який ошукав на $315 000 земляка-підприємця (ФОТО)

 
21 березня 2025р.

Теги: шахрай, екстрадиція, Німеччина

Коментарі

Це чмо 22.03.2025 / 16:25:08
Ще аптеками займалось, то АФЕР!

Шахраїв треба знищувати 22.03.2025 / 07:12:22

Анастасія 21.03.2025 / 19:23:53
Він завжди працював з росіянами, Медведчуком, Януковичем, завжди був у митних схемах, зло суцільне. Хорошого за життя нічого не зробив. Скільки ще їх. Екс-депутат Ужгородської міської ради це діагноз.

Адвокат 21.03.2025 / 18:43:46
Заключить угоду з прокурором і все буде ОК

НОВИНИ: Кримінал

15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 5
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
» Всі новини