На Харківщині поліг Станіслав Любка з Олешника Виноградівської громади (ФОТО)

У Берегівському районі біль скорботи від ще однієї тяжкої втрати: ще 16 лютого 2025 року, в ході виконання бойового завдання поблизу села Кругле Вовчанської громади, що у Чугуївському районі Харківської області, загинув солдат, технік групи ударних безпілотних авіаційних комплексів Станіслав Любка, 13 травня 1984 року народження, мешканець села Олешник Виноградівської громади.

На Харківщині поліг Станіслав Любка з Олешника Виноградівської громади (ФОТО)

Про це повідомила у соціальній мережі Фейсбук Берегівська районна військова адміністрація.

У полеглого прикордонника Мукачівського загону залишилося двоє дітей, дружина, батьки та брат і сестра.

Колона автомобілів для супроводу полеглого Героя формується у м. Виноградів біля райлікарні 19 березня 2025 р., о 09:00.

Маршрут:

м. Виноградів: вул. Лікарняна – вул. Тюльпанів – вул. Станційна – пл. Миру – вул. Шевченка – вул. І.Франка – вул. Травнева – с. Олешник (до рідного дому воїна).

Церемонія прощання відбудеться о 13:00 к.ч., в греко-католицькій церкві Різдва Пресвятої Богородиці за адресою с. Олешник, вул. Ураїнська, 187.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, також на війні з росією поліг Володимир Молнар ("Архітектор") з Хуста.

Крім того, у реанімації в Тернополі помер головний сержант Володимир Копич з Великого Бичкова на Рахівщині,  а у лікарні в Рівному обірвалося життя захисника Василя Олага з Вонігова на Тячівщині.

Також сьогодні у Тячеві прощалися з Денисом Хватовим, що помер на війні з росією.

17 березня 2025р.

Теги: війна, загибель, Любка, Олешник, Герой

Коментарі

Українка 18.03.2025 / 17:31:14
Вічна шана Герою

НОВИНИ: Соціо

20:23
/ 13
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 2
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 3
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
» Всі новини