На війні з росією поліг Володимир Молнар ("Архітектор") з Хустської громади (ФОТО)

На війні з росією поліг Володимир Степанович Молнар (позивний "Архітектор") з села Хустець Хустської громади - "світла людина, справжній Герой, який, не дивлячись на поранення, стан здоров'я, воював з 14 року". Про це у Фейсбуку повідомила Katya Kosterina.

На війні з росією поліг Володимир Молнар ("Архітектор") з Хустської громади (ФОТО)

У цьому ж пості вона оприлюднила "текст від самого Володимира, щоб всі розуміли, що то була за людина: "Мій другий день народження, 25.06.2022 р, потім були третій, четвертий.... В цей злий для нас день, колона із десяти ворожих танків, БМП, та біля двісті чоловік живої ворожої сили пішли на нас в атаку, а нас всього 24 бійця. Ми знищили 5 танків, один БМП, та багато піхоти, але і нам дісталося, Сергій НАТО відійшов у вічність, Монах та Кабан по цей день вважаються безвісти зниклими, і біля 15 - 300. Я отримав в тому бою три поранення від трьох ворожих танків, які по мені стріляли прямою наводкою із 500-600 метрів. Снаряди розкривалися біля мене на відстані 3-5 метрів, як я вижив - один Боженько знає, але вижив, як і більшість моїх бойових друзів, які малими групами, поранені, зуміли вийти з оточення. Честь живим та вічна пам'ять і Блаженний покій полеглим. Слава Україні, Героям слава!"

"Господи, ти чи не чуєш, як я прошу, як я благаю тебе не забирати моїх рідних друзів...

Володимир Степанович Молнар, для всіх побратимів Степанич, Архітектор... Володимир Архітектор. Як взнала, серце стало... Сім поранень, більше шести контузій - але ж як же без нього, хлопці ж там. Вже останій раз, як чергові поранення получив, думала, що вже не піде, бо ж придавило сильно, ага... Як відійшов трохи, тут же побіг до своїх. З 2014 на фронті, потім з перших днів повномасштабного поруч із Санничем та друзями, як же без нього... Танки палили, як боги.

Патріот до останнього, батько кожному, товарищ навічно. Він так сильно сумував за тіми, хто пішов в небо, і тепер з ними поруч. Третю сьогодні мовчки, стоячи, плачучи за кращого...",-  написала з цього ж приводу у Фейсбуку Imperia Turov.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайну реанімації в Тернополі помер головний сержант Володимир Копич з Великого Бичкова на Рахівщині,  а у лікарні в Рівному обірвалося життя захисника Василя Олага з Вонігова на Тячівщині.

Також сьогодні у Тячеві прощалися з Денисом Хватовим, що помер на війні з росією.

17 березня 2025р.

Теги: війна, загибель, Молнар, Хуст, Герой

Коментарі

до "..." 17.03.2025 / 19:23:26
Підставою для публікування інформації в журналістиці є не її "офіційність", а її достовірність. Тобто, як правило, підтвердженість з трьох різних джерел. Цю підтверджено і два з цих джерел вказані в публікації.
Офіційно про загибель повідомляють не завжди, або з великим запізненням. А в журналістиці одним з критеріїв професійності є оперативність.
Кожен мислить в міру власної зіпсованості. Тому, якщо ви звикли хайпувати, то вважаєте, що так чинять інші. А воно не так

Українка 17.03.2025 / 19:02:25
Вічна шана та памʼять Герою!!!
Видно, що чоловік був добряком, порядним…
Дуже шкода, що втратили…
Щирі співчуття рідним.

... 17.03.2025 / 18:49:14
Перед тим як публікувати інформацію, її потрібно хоча би перевірити. Інформація ще зовсім не офіційна, а всі змі хочуть лишу хайпанути на новині для білих репостів....

НОВИНИ: Соціо

12:58
У дитячій лікарні Закарпаття успішно завершили складне ортопедичне лікування Фото новина
10:16
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Хижа на Берегівщині Віктор Світлинець Фото новина
16:11
/ 2
Житель Тячівщини намагався підкупити прикордонників на «Лужанці» Фото новина
10:36
Сьогодні у Ясіні зустрінуть траурний кортеж із полеглим захисником Андрієм Сергійчуком Фото новина
08:51
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 18 січня
15:58
/ 2
На Закарпатті обговорили можливий перехід шкіл на дистанційне навчання через ситуацію в енергосистемі Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнення електроенергії 17 січня
22:33
Підтверджено загибель Михайла Сомоша з Дротинців Виноградівської громади, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
22:12
Від ран, отриманих на війні, в лікарні помер Михайло Гарастей зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:04
/ 1
В Ужгороді попрощалися з 37-річним полеглим воїном Володимиром Малєвим Фото новина
16:17
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які видавали себе за багатодітних батьків Фото новина
14:03
Підтвердили загибель на війні захисника із села Люта на Ужгородщині Івана Галаговця Фото новина
11:25
Стало відомо про загибель військового із Буштина на Тячівщині Миколи Лозана Фото новина
09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
» Всі новини