Учора, в четвер, 13 березня, близько 16:30, до поліції надійшло повідомлення про пограбування на вулиці Василя Комендаря в обласному центрі Закарпаття.
Слідчі та оперативники Ужгородського районного управління поліції, які виїхали за викликом, одразу поспілкувалися з потерпілою та ознайомилися з деталями події.
68-річна жінка розповіла, що зловмисник підбіг до неї ззаду, повалив її на землю та відібрав сумку, в якій був мобільний телефон, ключі від квартири та гроші загальною сумою близько 9 тисяч євро.
Оперативники кримінальної поліції розпочали пошукові заходи, опрацювали відео з камер спостереження та за «гарячими слідами» впіймали грабіжника – 38-річного раніше судимого за наркозлочини ужгородця.
Підозрюваного затримали, у скоєному він зізнався. Слідчі вилучили у нього награбоване й найближчим часом повернуть потерпілій.
Самого фігуранта помістили в ізолятор тимчасового тримання. Його дії у поліції кваліфікували за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж, вчинений в умовах воєнного стану.
За скоєне затриманому загрожує до 10 років ув'язнення. Слідчі клопотатимуть у суді про тримання підозрюваного на період розслідування під вартою.
Конарь 14.03.2025 / 17:05:53
Яйця,точно треба відрізати,а руки поламати тоже добряче щоб ходив під себе все життя...
Знищити треба його, руки відрізати 14.03.2025 / 15:44:43