25-річний шахрай з Киблярів на Ужгородщині "вставив" підприємця з Львівщини на 34 тис. грн на "продажі" супутникових модемів для військових

До поліції із заявою звернувся підприємець з Львівської області та повідомив, що його ошукав невідомий на понад 30 000 гривень.

25-річний шахрай з Киблярів на Ужгородщині "вставив" підприємця з Львівщини на 34 тис. грн на "продажі" супутникових модемів для військових

Правоохоронці опитали потерпілого та з’ясували, що львів’янин хотів придбати супутниковий пристрій зв’язку для військовослужбовців ЗСУ. Такий товар він знайшов на одному з торгових інтернет-майданчиків. Після обговорення умов продажу, чоловік домовився про купівлю двох пристроїв. Підприємець перерахував продавцю 34 000 гривень на банківський рахунок, проте замовлення так і не отримав. Окрім цього, останній перестав виходити на зв'язок.

У межах розслідування дізнавачі Ужгородського районного управління поліції у співпраці зі співробітниками Управління протидії кіберзлочинам у Закарпатській області встановили, що до шахрайських дій причетний 25-річний мешканець села Киблярі Ужгородського району. Фігурант розмістив у мережі Інтернет оголошення щодо продажу неіснуючого супутникового модему, на яке відгукнувся львів’янин.

Співробітники поліції розшукали зловмисника та повідомили йому про підозру за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України, інформує поліція Закарпатської області.

 

28 лютого 2025р.

Теги: шахрай, Киблярі, модем, підозра

НОВИНИ: Кримінал

15:25
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 3
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 3
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
11:06
/ 1
На Берегівщині взяли під варту чоловіка, який сокирою намагався вбити знайомого Фото новина
16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 3
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
» Всі новини