У 63-річної ужгородки, що прямувала до Словаччини, через контрабандні сигарети в паливному баку вилучили Volkswagen (ФОТО)

Прикордонники Чопського загону викрили 63-річну ужгородку, яка намагалася потай від контролю перевезти через кордон партію тютюнових виробів. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

У 63-річної ужгородки, що прямувала до Словаччини, через контрабандні сигарети в паливному баку вилучили Volkswagen (ФОТО)

Інформацію про можливу спробу незаконного переміщення сигарет прикордонникам попередньо надали співробітники оперативно-розшукового підрозділу загону.

Жінка прямувала до Словаччини через пункт пропуску "Ужгород" легковим автомобілем Volkswagen. Відповідно до оперативної інформації, транспортний засіб скерували на поглиблену перевірку. Під час огляду прикордонники спільно з митниками знайшли у паливному баку 400 пачок сигарет без марок акцизного податку України.

Виявлені тютюнові вироби разом з легковиком 2003 року випуску буде вилучено співробітниками митниці та оцінено відповідним експертом.

24 лютого 2025р.

Теги: сигарети, контрабанда, Словаччина

НОВИНИ: Кримінал

17:52
/ 2
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
14:41
У Виноградові чоловік обікрав пацієнтку лікарні під час відвідувань Фото новина
12:48
/ 1
У Ракошині 30-річний чоловік під час застілля зарізав знайомого Фото новина
16:33
На Закарпатті військовому дали 2 роки умовно за переправлення чоловіків через кордон
11:26
На Закарпатті за тиждень викрили три нові схеми переправлення ухилянтів за кордон Фото новина
15:25
/ 5
У поліції розпочали перевірку за фактом загибелі лебедів у Буштині через ймовірне умисне отруєння Фото новина
15:38
На Закарпатті викрили канал переправлення військовозобов’язаних до Угорщини Фото новина
11:02
/ 16
Керівниці поліклініки в Міжгір'ї, яка за хабарі направляла чоловіків на МСЕК, випустять з-під варти за 60 тис. грн застави Фото новина
09:29
/ 4
Громаді Ужгорода через суд повернули привласнену колишнім депутатом автобусну зупинку
08:47
/ 8
Головного травматолога Тячівської лікарні, який за хабарі робив інвалідність, оштрафували на 17 тис. грн
18:01
Суд виніс вирок мукачівцю, який продавав наркотики просто «з рук у руки» Фото новина
16:39
У Берегові 20-річний хлопець обікрав будинок 61-річної жінки Фото новина
13:47
/ 6
Воловецький суд відмовив прокуратурі у продовженні відсторонення від посади голови-"хабарника" Жденіївської селищної ради Култана
» Всі новини