З її слів, такий стан справ з погашенням недоїмки склався через недотримання окремими платниками вимог пенсійного законодавства, невиконання Державною виконавчою службою у повній мірі вимог органів Пенсійного фонду та рішень суду. А також відсутність виробничої діяльності та складний фінансовий стан підприємств-боржників тощо.
Як уже повідомляло "Закарпаття online", найбільше Фонду боргують підприємства, підпорядковані Міністерству аграрної політики, яких є 23.
Зокрема загальний борг Солотвинського солерудника на 1 червня становить 2,4 млн.грн., а також в ДАК “Укрполіметали” щодо ТОВ “Закарпатполіметали” (960,2 тис.грн.).
Ці підприємства є гірничодобувними, частка державної власності в них відповідно 100 і 93,7%, і банкрутство стосовно них неможливе, зазначила А. Пентек.
Із загальної суми боргу борг економічно активних підприємств становить 3044,1 тис. грн.. У той же час борг платників, щодо яких обмежено заходи стягнення згідно з чинним законодавством, становить 5160,1 тис. грн., а борг підприємств, щодо яких порушено справу про банкрутство або визнано банкрутами та безнадійні борги - 5877,2 тис. грн.
Обкрадений 2008-06-22 / 14:04:00
А чи знаєте ви, що пільгову пенсію при роботі зі СНІДом, лікар може ортимати тільки як захворіе СНІДом? Чи не шахрайство, що в пенсійний фонд відраховують гроші з підвищеної за шкідливі умови праці платні медики все життя, а пільгову венсію отримує тільки другорядні працівники міністерства?
Обкрадений 2008-06-22 / 13:33:00
А на що сподівались? Всюди в світі до пенсійного фонду йде дохід з праці всіх попередніх поколінь. А в нас всю власнічть розтягли і накопичують тільки з зарплати. Якби сплатили, то після смерті й пенсій непотрібно.