На Берегівщині АЗС після закінчення дії ліцензії продовжила роботу з "лівим" пальним (ФОТО)

Детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області виявили автозаправну станцію в Берегівському районі, яка діяла без відповідних ліцензій на зберігання та роздрібну торгівлю пальним. Про це ТУ БЕБ у Закарпатській області повідомило на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

На Берегівщині АЗС після закінчення дії ліцензії продовжила роботу з "лівим" пальним (ФОТО)

У ході здійснення досудового розслідування встановлено, що працівник АЗС після закінчення терміну дії ліцензії на роздрібну торгівлю пальним, без відома роботодавця, налагодив продаж незаконно виготовленого пального.

Під час огляду станції співробітники Бюро виявили та вилучили понад 3500 літрів пального, обладнання для зберігання тощо. На вилучені товарно-матеріальні цінності судом накладено арешт.

Фігуранту кримінального провадження повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів, зокрема пального).

Досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Процесуальне керівництво здійснювали прокурори Закарпатської обласної прокуратури.

 

07 лютого 2025р.

Теги: пальне, торгівля, ліцензія, Берегівщина

НОВИНИ: Кримінал

17:38
/ 2
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
18:42
/ 4
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра подала заяву до поліції про умисне перешкоджання журналістській діяльності та порушення недоторканності приватного життя
16:34
Тернополянину, який на Закарпатті переправляв "ухилянтів" до Угорщини за $12 тис., оголошено про підозру Фото новина
16:08
За злив у соцмережі пересування військової техніки ЗСУ 23-річному ужгородцеві оголошено про підозру – СБУ
» Всі новини