На Закарпатті судитимуть столичного бізнесмена, котрий намагався "відмити" майже 4 млн грн на комплектуючих для військової частини

Закарпатська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону скерувала до суду обвинувальний акт стосовно столичного підприємця за фактом розкрадання бюджетних коштів, підроблення документів, легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 та ч. 1 ст. 209 КК України).

На Закарпатті судитимуть столичного бізнесмена, котрий намагався "відмити" майже 4 млн грн на комплектуючих для військової частини

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений уклав із військовою частиною із Закарпаття договір на постачання комплектуючих до квадрокоптерів. Він зобов’язувався до кінця 2023 року поставити військовим деталі, однак не виконав своїх зобов’язань.

Натомість на підставі підроблених документів отримав 3,7 млн на власний банківський рахунок. Гроші він перерахував різним організаціям, діяльність яких не пов'язана із визначеними у договорі послугами.

Наразі завдані державі збитки повністю відшкодовані.

Також розслідування перевіряє причетність до незаконної оборудки службовців військової частини. Матеріали щодо них виділено в окреме провадження.

Досудове розслідування здійснювалося детективами ТУ БЕБ в Закарпатській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області ДСР Нацполіції України та Управління СБУ Закарпатській області.

Санкція статті передбачає від 7 до 12 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.

Як повідомляло раніше Закарпаття онлайнна Закарпатті т.в.о. заступника командира військової частини та директор підприємства з Івано-Франківщини привласнили близько 2,4 млн грн.

06 лютого 2025р.

Теги: розкрадання, бюджет, відмивання, квадрокоптер, комплектуючі, ув’язнення

НОВИНИ: Кримінал

16:07
/ 2
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 7
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
» Всі новини