За даними слідства, йдеться про несплату С.Гоздою податків в особливо великих розмірах під час продажу нерухомості в ЖК "Dream City" та ЖК "River Land" в Ужгороді.
За ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах Степану Гозді загрожує від 255 до 425 тис. грн штрафу з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
За інформацією аналітичного порталу Opendatabot, Степану Гозді належать компанії «Рівер Ленд Девелопмент», «Клаб хаус Шервуд», «Панорама сіті Ужгород», «АБС-сервіс», «БІК Мітеко». Під брендом «Gazda» за 20 років в Ужгороді ввели в експлуатацію понад 1500 квартир в елітних житлових комплексах Dream City, River Land, Parkland, Sherwood та інших.ї
Також Степан Гозда є очільником Закарпатської обласної іудейської громади.
Правда 2025-01-22 / 19:32:32
Павуки в банці, але не все так буде!
Фарблений Лис 2025-01-22 / 18:59:58
Тепер даме му повєстку, ги Банкови
Мясник 2025-01-22 / 17:57:40
В тюрму язичника, це мародерство під час війни. Вкладуйте гроші в будівництво Пересоляка.
Прокурору: Пересоляку і Микиті. Лис обіцяв контрабандисту порішати Плавайку крісло мера. 2025-01-22 / 17:50:20
верховинцьови 2025-01-22 / 17:48:52
А "активіст" то що, робота? Ну тоді йди і ти робити активістом. Чого лиш до інших претензії?
Ну і активісти це що - податкова, поліція, СБУ, НАБУ і інші БЕБи?
Верховинцю: Петя Грицик «зоркій сокол» ти обратно тут? Як там твій суд за вимагатєльство? 2025-01-22 / 17:47:38
Прокурор 2025-01-22 / 17:42:29
І так буде з кожним, хто перейде дорогу Пересоляку.
верховинець 2025-01-22 / 17:10:42
Альо, де активісти? Чи вони лише проти вітряків здатні воювати? Де позови до суду? Це ж не десь далеко на боржавським полонинах чи на руні, Це в обласному центрі, в найбільш населеному районі Ужгорода.
Vvv 2025-01-22 / 17:00:42
А ця шльондра Глагола не повідомив скільки взяв за голосування аби відібрати у людей та дітей прибудинкову територію
знак питання 2025-01-22 / 16:46:08
Це "коронний" подільник покидька Волошина?
Іван 2025-01-22 / 16:35:58
Угода з прокурором і бюджет побоку.