Третина ввезених торік через Закарпатську митницю легковиків були Volkswagen, 72% авто були старшими за 5 років

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

Третина ввезених торік через Закарпатську митницю легковиків були Volkswagen, 72% авто були старшими за 5 років

У 2024 році в зоні діяльності Закарпатської митниці випущено для вільного обігу 1930 легкових транспортних засобів, які імпортували громадяни. З них 5 – нові автомобілі, що становить 0,3% від загальної кількості імпортованих легкових авто в нашому регіоні. Також у митний режим імпорту громадяни помістили 97 вантажних автомобілів.

Середня митна вартість одного вживаного легкового автомобіля торік становила майже 12 тис. доларів США.

Загалом у 2024 році фізичні особи за розмитнення транспортних засобів сплатили до Держбюджету суму у 223,6 млн. грн., в основному це власники вживаних автомобілів.

Найбільш затребуваними марками легковиків, які імпортувалися минулого року, були Volkswagen (29%), Skoda (18%) та Audi (10%).

Левову частку транспортних засобів становлять імпортовані авто із використанням більше 5 років – 72%, решта 28% – вживаних легковиків з терміном використання до 5 років.

39% від загальної кількості поміщених у митний режим для вільного обігу транспортних засобів оснащено дизельними двигунами, 34% – бензиновими і лише 27% – електричними двигунами, або двигунами, які здатні заряджатися шляхом підключення до зовнішнього джерела електроенергії.

66 ввезених легкових транспортних засобів оснащено двигунами із об’ємом до 1500 см куб, що становить 3,4% від загальної їх кількості. Тож, громадяни віддають перевагу транспортним засобам із двигунами більшого об’єму та потужнішим.

17 січня 2025р.

Теги: автомобіль, митниця, розмитнення

НОВИНИ: Соціо

12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
09:03
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 10
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 2
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 2
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
» Всі новини