До поліції Закарпаття не зверталися з приводу крадіжки €27 000 з кабінету начальника ТЦК

На Закарпатті поліція не фіксувала жодних звернень щодо крадіжки грошей з ТЦК, також в області не оголошено план перехоплення. Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомили в ГУ Нацполіції в Закарпатській області.

До поліції Закарпаття не зверталися з приводу крадіжки €27 000 з кабінету начальника ТЦК

"Ми можемо стверджувати, що у нас не було зафіксовано таких звернень. Також в Закарпатській області наразі не оголошено ніякого плану перехоплення", – повідомила речниця поліції Закарпаття.

 

Станом на час розміщення цієї публікації, на офіційному сайті поліції Закарпатської області та її сторінках у соціальних мережах інформації з запереченнням факту крадіжки немає, а відсутність звернення про крадіжку до поліції Закарпаття не спростовує можливий факт її вчинення.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, інформацію про випадок на Закарпатті з  доправленням на ВЛК в один із центрів комплектації рецидивіста, який зламав замок в одному з кабінетів та вкрав у начальника одного із ТЦК 27 тисяч євро, а потім втік з грошима через вікно, 14 січня розповіла в своєму телеграм-каналі народна депутатка від "Слуги народу", заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ольга Василевська-Смаглюк.

Станом на тепер вказане повідомлення з телеграм-каналу нардепки від "Слуги народу" видалено без жодних пояснень.

 

14 січня 2025р.

Теги: рецидивіст, євро, військкомат, крадіжка

Коментарі

Ще би треба 16.01.2025 / 18:51:40
А що як завезти у кожний наш тцк по такому спецу? Який буде "вилов"?

Ужгород 16.01.2025 / 09:16:34
Уже давно спростували цей фейк

До нижнього 15.01.2025 / 09:56:14
Спитай людей ,що думають про тцк ,поліцію ,СБУ . По друге ,ті хто стали працювати в тцк лише з 2022 років в них почали з'являтись машини, квартири ,а до того були бомжами ,як в начальники тцк !

злий 14.01.2025 / 18:30:03
Це або спроба закрити невигідну для закарпатських можновладців тему, або, справді, рівень слуг у парламенті, що служать ретрансляторами фейків.
І те і друге є свідченням кризи влади

Прокурор 14.01.2025 / 18:02:46
Якщо в Ужгородському ТЦК в кінці місяця не зійдеться каса, хай чекають з обшуками розбійників з СБУ та міліції

васі 14.01.2025 / 17:54:35
Ти нардепку зі Слуги народу назвав лохинею та псевдоінтелектуалкою? Чи всіх "слуг" у парламенті? Чи, може, очільника закарпатських "слуг" в ОП?

Дохтор 14.01.2025 / 17:50:18
А то ідея, що провели спецоперацію, щоб заникати суму валюти і не передавати на верх, хоча з іншого боку для чого, коли там щодня зносять з районів схожі суми, тобто для чого випадати з файного бізнесу????
А менти по ходу шукають спеца з грошима неофіційно, за певний відсоток, що теж реально...

вася 14.01.2025 / 17:40:25
мля, ну хз, тілько лохи та псевдоінтелектуали могли клюнути на таку чепуху...

Прокурор 14.01.2025 / 17:28:54
Намагалися криси з ТЦК гроші прикорманити, недостачу прикрити крадіжкою. Фокус не вдався бо всі знають гроші рахувати.

Місцевий 14.01.2025 / 17:28:26
Ще би зверталися, пояснити де грощі взяв не получиця, цурава держава..

НОВИНИ: Кримінал

17:49
/ 1
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
Правоохоронця на Закарпатті підозрюють в організації втечі Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 3
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
11:06
/ 1
На Берегівщині взяли під варту чоловіка, який сокирою намагався вбити знайомого Фото новина
16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 3
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
15:31
Суд виніс вирок грабіжникам, які напали на 86-річну жительку Закарпаття Фото новина
13:34
/ 1
Із Німеччини до України екстрадували організатора закарпатського наркоугруповання Фото новина
18:07
/ 5
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 2
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
» Всі новини