Перший бізнес-форум «Україна-Австрія» відбувся в Ужгороді

Близько 25 відомих австрійських фірм та понад 100 українських підприємств та бізнесових структур, які презентують чи не всі регіони України, були представлені вчора на урочистому відкритті першої на Закарпатті українсько-австрійської зустрічі ділових людей, що носила промовисту назву «День покупця».

    Просторий зал ужгородського готелю «Дружба» ледве вмістив усіх учасників та гостей цього представницького бізнес-форуму, ініційованого Закарпатською торгово-промисловою палатою, за сприяння Посольства Австрії в Україні та підтримки обласної влади.
    Поважних гостей з Австрії та їх українських колег і партнерів щиро вітали президент Закарпатської торгово-промислової палати Отто Ковчар, торговий радник Посольства Австрії в Україні Грегор Постль, а також від імені обласної влади - заступник голови Закарпатської обласної ради Михайло Мартин, який, зокрема, висловив впевненість у результативності роботи форуму бізнесменів і сподівання на його відчутний внесок у розбудову та зміцнення вже традиційних економічних зв’язків між Австрією та Україною. «Гадаю, сьогоднішня неформальна зустріч за «круглим столом» представників органів влади і бізнесових кіл Австрії та України, експертів і практиків послужить новим, потужним імпульсом для всебічного розширення і поглиблення вже існуючих партнерських взаємин між обома країнами в умовах розширеного Євросоюзу, адже добросусідство, взаємовигідне партнерство, мінімізація існуючих перешкод і бар’єрів у торгово-економічній та інших сферах через транскордонне співробітництво стає визначальним чинником загальноєвропейського інтеграційного процесу, здатне розв’язати чимало проблем, накопичених упродовж десятиліть.
    Тому обласна влада всіляко підтримує активну позицію Закарпатської торгово-промислової палати, яка послідовно і постійно ініціює подібні контакти, зокрема, і нинішній українсько-австрійський «День покупця», що вперше відбувається на теренах Закарпаття за сприяння Посольства Австрії в Україні. Адже це найбільш реальна і дієва можливість у справі зміцнення міжнародних відносин, розвитку сталого співробітництва і, водночас, - вирішення назрілих регіональних проблем.
    Причому, це в однаковій мірі стосується як економічних, так і соціально-культурних та гуманітарних проблем, вирішення нагальних питань екології, збереження довкілля, співробітництва на прикордонних водах тощо», сказав на завершення Михайло Мартин.
    Відтак, одразу після урочистого відкриття розпочалися предметні й зацікавлені переговори між українськими та австрійськими підприємцями, фірми та бізнесові структури яких представляють надзвичайно широкий спектр усіх сфер економіки, транспорту, послуг.
    Як повідомив, по завершені зустрічі керівник Закарпатської торгово-промислової палати Отто Ковчар уже під час першого дня роботи форуму бізнесменів було заключено й підписано близько 10 контрактів, а згодом ця цифра помітно зросте вже після подальшого узгодження та доопрацювання сторін.

Владислав Бильов, сайт Закарпатської обласної ради
20 червня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

12:17
Через байдужість матері на Закарпатті померла дитина
10:24
У Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Максимом-Олегом Порохнавцем Фото новина
09:01
Патрульні Мукачевого викрили водія під наркотиками та без прав Фото новина
18:15
/ 1
Прикордонники врятували від переохолодження ухилянта, який тікав до Румунії Фото новина
17:19
/ 3
На Закарпатті офіцер вимагав $10 тис. за переведення солдата в тил Фото новина
15:50
На Берегівщині рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку Фото новина
14:39
Ветерани Закарпаття відвідали історичні пам’ятки в межах реабілітаційної програми Фото новина
13:18
Американський турист і мешканка Кременчука заблукали під час спуску з Говерли Фото новина
12:33
На Закарпатті засудили диверсанта, який підпалював об’єкти інфраструктури Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні оперативно супроводили автомобіль із вагітною жінкою до лікарні Фото новина
09:49
У Королеві на Берегівщині попрощаються із полеглим на війні з рф воїном Ярославом Гелетеєм Фото новина
08:52
У Мукачеві стартує Відкритий чемпіонат міста з шахів
18:07
На Свалявщині судитимуть дніпрянина, який збував метамфетамін Фото новина
16:48
У Мукачеві попрощалися з полеглим воїном Олегом Полешкіним Фото новина
15:51
На Мукачівщині стався вибух газу — постраждав літній чоловік
14:22
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні з рф Героєм — Миколою Гусаром Фото новина
13:30
/ 1
На Хустщині батько смертельно поранив сина під час конфлікту Фото новина
12:23
У Мукачеві згоріла двокімнатна квартира Фото новина
09:56
У Мукачеві триває мистецький пленер за участі 10 закарпатських художників Фото новина
09:04
Будівельники в Ужгороді натрапили на снаряд Другої світової війни Фото новина
22:07
/ 7
Верховна Рада планує розглянути скандальну правку щодо вітряків у горах
18:49
Мандрівка до Скакала: ще один день відкриттів серед лісів і водоспадів Карпат Фото новина
18:06
У Мукачеві судитимуть двох юнаків, які відібрали у переселенки всі її заощадження Фото новина
16:53
У Мукачеві попрощаються з Героєм Олегом Полешкіним Фото новина
15:58
Закарпатські прикордонники затримали «рибалку», який намагався незаконно перейти кордон Фото новина
» Всі новини