Реклама B3

На Закарпатті киянин намагався виїхати в ЄС з документами про "важку хворобу серця", про яку нічого не знав (ФОТО)

На кордоні з угорщиною зупинили громадянина України призовного віку, який намагався виїхати за документами з ознаками підробки. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

На Закарпатті киянин намагався виїхати в ЄС з документами про "важку хворобу серця", про яку нічого не знав (ФОТО)

24-річний житель Києва прямував потягом «Чоп – Відень» через пункт пропуску «Чоп (Дружба)». На контроль разом з паспортом він надав тимчасове посвідчення військовозобов’язаного та довідку ВЛК про непридатність до військової служби. У ході перевірки документів прикордонний наряд встановив, що довідка та посвідчення містять ознаки підробки.

Спершу чоловік намагався переконати правоохоронців у тому, що документи дійсні та видані йому у законний спосіб, але згодом заплутався у своїх поясненнях. Він стверджував, що має важку хворобу серця, втім не зміг підтвердити це жодними документами, не знав ні діагноз, ні ліки, які приймає. Згодом він дізнався, що документи виготовив і передав йому родич.

Чоловікові відмовили у виїзді за кордон. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Національної поліції. Про виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів», прикордонники проінформували відповідний підрозділ Нацполіції.

10 січня 2025р.

Теги: підробка, довідка. посвідчення, призов, мобілізація

Реклама B4

Коментарі

Гукан 10.01.2025 / 15:29:17
А як же безвіз? А як же інші "бременські музики"виіжджають по европах ? Чи в них у всіх справжні хвороби серця ? До речі ,як там збірна Україна по біатлону -знайшли їх ?

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

15:29
/ 2
На Закарпатті викрили наркогрупу з семи учасників Фото новина
12:57
На Закарпатті 28-річного чоловіка судитимуть за спробу продати гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
11:11
Під Ужгородом нетверезий водій скоїв ДТП Фото новина
13:25
/ 1
На Закарпатті втретє затримали адвоката за підозрою в незаконному переправленні чоловіка через кордон Фото новина
10:07
/ 2
На Мукачівщині чоловік незаконно зрубав десятки буків Фото новина
18:38
19-річному водію на Закарпатті повідомили про підозру у смертельному наїзді на 11-річного хлопчика Фото новина
09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 7
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
» Всі новини