Протягом 2024-го закарпатські аудитори виявили фінансових порушень, які призвели до втрат, на 65,8 млн грн і чиновницьких неефективності і ризиків на ще 448,5 млн грн

13,6 мільярда гривень упродовж 2024 року охопили контролем працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області. Зробили 21 ревізію, 4 аудити, 11 перевірок закупівель та 274 моніторинги закупівель. Про це повідомляє пресслужба Управління.

Протягом 2024-го закарпатські аудитори виявили фінансових порушень, які призвели до втрат, на 65,8 млн грн і чиновницьких неефективності і ризиків на ще 448,5 млн грн

Як йдеться в інформації, загалом під час контрольних заходів виявили фінансових порушень, які призвели до втрат,  на 65,8 млн грн, а ще – на 448,5 млн грн неефективних управлінських рішень та ризикових операцій.

 За результатами контрольних заходів уже відшкодовано понад 43 млн грн.

У сфері закупівель встановили порушення законодавства на понад 872,1 млн грн. Відтак, було відмінено 37 процедур закупівель на майже 361 млн грн, розірвано 63 договорів на понад 168 млн грн, а також відшкодовано незаконних витрат та втрат за результатами перевірок закупівель на майже 8,1  млн грн. Загалом на понад 529 млн грн порушень під час закупівель вдалося попередити.

Матеріали 30 контрольних заходів Управління передало правоохоронним органам. За результатами розгляду переданих матеріалів розпочато 6 досудових розслідувань, до вже наявних кримінальних проваджень долучено матеріали ще 22 заходів державного фінансового контролю та вручено 2 письмові повідомлення про підозру. Ще 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення вручено за результатами участі працівників Управління як спеціалістів у перевірках, які проводили правоохоронні органи в ході досудових розслідувань.

66 посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності, 4 – до дисциплінарної, а 18 – до матеріальної. Також після ревізій та перевірок закупівель прийнято 11 управлінських рішень щодо поліпшення фінансової дисципліни.

04 січня 2025р.

Теги: аудит, аудитори, порушення, зловживання, закупівлі, торги

Коментарі

ужгородка 04.01.2025 / 06:09:25
Хергя, а не робота. журналісти, навіть лиш на цьому сайті, більше вкрадених мільйонів показали. Але аудитори туди не лізуть. Бо може бути бі-бі від влади

Конарь 04.01.2025 / 01:06:56
Молодці, велика робота зроблена, а далі ,що ,хто сів в буціґарню ???

НОВИНИ: Соціо

18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 2
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 15
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
12:24
/ 3
На Закарпатті батько з сином намагалися вивезти сигарети до Словаччини Фото новина
12:16
Подорож Стежками Довбуша: екоосвітня програма в Карпатах для школярів
11:19
На війні з росією поліг воїн із села Бакош на Берегівщині Василь Хіміч Фото новина
09:21
/ 1
Патрульні в Ужгороді зупинили нетверезого водія без права керування Фото новина
10:13
/ 2
В Ужгороді стартувала серія безкоштовних романтичних екскурсій містом
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 9 лютого
11:15
/ 1
У Ясіні на Рахівщині попрощалися з Героєм Павлом Говбелом Фото новина
18:28
В Ужгороді патрульні зупинили водія з 2,32 проміле алкоголю Фото новина
09:19
/ 2
В Ужгороді зупинили водія без прав із ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
» Всі новини