У Великому Бичкові на Рахівщині під ранок вигорів другий поверх будинку (ФОТО)

Про надзвичайну подію повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Закарпатській області.

У Великому Бичкові на Рахівщині під ранок вигорів другий поверх будинку (ФОТО)

Сьогодні, 23 грудня, о 06:19, до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку, розташованому на вулиці Шевченка в селищі Великий Бичків Рахівського району. Як з'ясувалося пізніше, ввечері господарі розпалили піч, а зранку мати власника прокинулася від дивних звуків, розбудила сина – і разом вони виявили загорання на даху й другому поверсі оселі.

Імовірно, спочатку вогонь охопив дерев’яні конструкції біля димаря, після чого протягом ночі поширився далі. На момент прибуття вогнеборців повністю горіла покрівля й другий поверх будинку.

Бійці державних пожежно-рятувальних підрозділів м. Рахів і селища Великий Бичків, а також місцевої пожежної команди с. Верхнє Водяне о 07:30 локалізували та о 08:15 повністю ліквідували загорання на площі 280 кв.м.

Наразі правоохоронні органи встановлюють причину виникнення пожежі та суму завданих нею збитків.

23 грудня 2024р.

Теги: пожежа, вогонь, Бичків, димар

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:30
Через негоду тимчасово призупинено роботу ПП "Дзвінкове" на кордоні з угорщиною Фото новина
18:43
У Бедевлі на Тячівщині через пожежу в гаражі згоріли припарковані поруч причепи і бульдозер Фото новина
15:49
/ 1
На Рахівщині біля румунського кордону виявили тіло невідомого чоловіка Фото новина
14:14
У суботу в Ужі та Латориці виявили потопельників
13:16
У Чинадійові через пожежу в надвірній споруді з сіном "підгоріли" два припарковані поруч авто Фото новина
14:06
/ 4
У Великих Лучках на Мукачівщині, влетівши в прибудову магазину на узбіччі, загинув мотоцикліст Фото новина
13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
17:15
У районі Петроса рятувальники допомогли підлітку, що хворий пішов у похід Фото новина
00:14
/ 1
На місці зруйнованого мосту між Жденієвом і Підполоззям облаштували тимчасову переправу Відео новина
17:35
В Ужгороді внаслідок зіткнення 3-х авто одне, з двома дітками у салоні, перекинулося на дах Фото новина
17:11
/ 3
Через обвал мосту між Підполоззям і Жденієвом на Мукачівщині 2-річного малюка з температурою 40°С і судомами на руках переносили через річку Фото новина
16:34
У приужгородських Оноківцях вогонь з покинутого будинку перекинувся на сусідську оселю Фото новина
» Всі новини