Реклама B3

На Тячівщині водій-"поліцейський" на "інкасаторському" авто з "ухилянтами", втікаючи від прикордонників, врізався у бетонний стовп (ФОТО, ВІДЕО)

Неофіційні джерела вказують, що організатором каналу є мешканець приужгородської Сторожниці Мешко Павло Омелянович, колишній член Партії регіонів і очільник місцевої організації "Союзу молоді регіонів України», колишній керівник Закарпатської обласної філармонії. Його подільником – житель міста Свалява Андрій Плоскіна.

На Тячівщині водій-"поліцейський" на "інкасаторському" авто з "ухилянтами", втікаючи від прикордонників, врізався у бетонний стовп (ФОТО, ВІДЕО)

На Закарпатті  співробітники оперативно-розшукового відділу «Тячів» Мукачівського прикордонного загону викрили організаторів схеми незаконного переправлення осіб через кордон. Про це повідомляє пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

У результаті проведених заходів з викриття правопорушників, оперативники встановили, що двоє закарпатців мали намір переправити в Румунію річкою Тиса трьох військовозобов’язаних чоловіків – жителів Донеччини, Дніпропетровщини та Київщини.

«Фольксваген Т5»,  яким один із переправників віз до кордону своїх клієнтів, прикордонники спробували зупинити на контрольному посту. Однак водій автомобіля проігнорував законну вимогу наряду та, створивши небезпечний маневр, що ніс загрозу життю військовослужбовця, на великій швидкості проїхав у напрямку села Нижня Апша.

Прикордонники розпочали переслідувати втікача, який врешті не впорався з керуванням та на великій швидкості в’їхав у бетонний стовп. Далі вибіг з авто та спробував залишити місце події.

Один із його пасажирів – житель Донеччини, у результаті ДТП дістав тяжкі травми. Потерпілому викликали «швидку». З численними переломами та забоями чоловік добу провів у реанімації. Наразі стан його здоров’я задовільний.  

До місця події прикордонники також викликали наряд поліції.

Водія наздогнали. Він був одягнений у форму поліцейського. За задумом рядженого «правоохоронця», білий колір транспортного засобу із зеленою смугою, як на інкасаторських авто та водій у формі поліцейського, мали б відволікти пильність охоронців кордону на контрольних постах. У такий спосіб ділок намагався доправити у прикордоння своїх клієнтів.

У салоні авто, окрім травмованого, жителя Донеччини, виявили двох українців – жителів міст Вишневе та Кривий Ріг, які розповіли, що мали плани потрапити за кордон незаконно, а також, що один із них заплатив за подорож 12 тисяч доларів, іншому «квиток» за 9,5 тисяч євро придбала мама. Чи встиг віддати гроші третій чоловік, наразі не відомо, оскільки його стан не дозволяє провести опитування.

В багажнику іномарки під час огляду виявили рятувальні жилети та гідрокостюми, у яких порушники, очевидно, збиралися перепливати Тису.

Невдовзі правоохоронці встановили ще одного фігуранта, причетного до даної схеми переправлення військовозобов'язаних чоловіків.

Його і водія затримано в порядку ст.208 КПК. Наразі їм вже повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст.332 ККУ.

За інформацією Закарпатської обласної прокуратури, йдеться про 48-річного мешканця Мукачівщини та 52-річного жителя Ужгородщини (с. Сторожниця – ред.). Ділки планували дістатися Рахівщини, звідки троє "клієнтів" мали вирушити до Румунії. Обом фігурантам вже обрали запобіжні заходи – тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Заходи з припинення кримінального правопорушення проводили співробітники оперативно-розшукового відділу «Тячів» Мукачівського прикордонного загону спільно зі співробітниками міграційної поліції ГУНП України в Закарпатській області та співробітниками Закарпатського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ.

Слідчі дії щодо встановлення всіх обставин правопорушення тривають.

23 грудня 2024р.

Теги: переправник, ухилянт, інкасатор, поліцейський, Апша

Реклама B4

Коментарі

До Веклинця 23.12.2024 / 20:29:50
Ти паскуда сбушна сам займаєшся кришуванням трафіку ухилянтів, зброї, наркоти і проституції

Все правильно 23.12.2024 / 18:42:27
Ніхто крім нас, каса має бути в одних і крапка.

Веклинець 23.12.2024 / 16:09:04
Попалися конкуренти прикордонників.

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

11:25
/ 3
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини