Водієві, що в Рахові на швидкості смертельно травмував жінку, 3 реальні роки ув'язнення замінили 2-ма роками умовного

Рахівський районний суд визнав винним місцевого мешканця Андрія Боднара у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. За смертельний наїзд на пішохідку ортопеду-травматологу Рахівської райлікарні призначили три роки ув'язнення, однак реальний термін покарання замінили на 2 роки умовного.

Водієві, що в Рахові на швидкості смертельно травмував жінку, 3 реальні роки ув'язнення замінили 2-ма роками умовного

Як йдеться у вироку суду, який винесли 6 грудня, аварія сталася ввечері 28 грудня 2023 року на вул. Київській біля магазину «Тиса» у Рахові. Андрій Боднар на Škodа Superb на швидкості 70 км/год збив жінку, яка переходила дорогу. Від численних переломів вона загинула.

Під час судового засідання Андрій Боднар визнав свою вину, запевнив, що більше не буде порушувати обмеження швидкості руху і попросив не позбавляти його права керувати автомобілями. Потерпіла зазначила, що не має до обвинуваченого претензій і попросила суд суворо його не карати.

Дослідивши всі матеріали справи, суддя Олена Попова визнала Андрія Боднара винним у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого і призначила йому три роки ув’язнення. Реальний термін покарання суд замінив на 2 роки умовного. Засуджений має сплатити 7,5 тис. грн за проведення експертиз.

Андрій Міцкевич, ZAXID.NET

16 грудня 2024р.

Теги: аварія, смерть, загибель, Рахів, вирок, ув'язнення

Коментарі

Рахів 18.12.2024 / 11:49:52


Ненормативна лексика. Тримайте себе в руках. Коментар видалено. Адмін


Шемота 17.12.2024 / 22:42:48
Знову ця суддя Папова..

Горянці 16.12.2024 / 22:34:36
Потерпілою в судовій справі є родичка загиблої. Наприклад, донька

Горянка 16.12.2024 / 21:45:34
Так потерпіла померла чи звернулася в суд?

НОВИНИ: Кримінал

23:37
20-річний і 24-річний мешканці Закарпаття намагалися виїхати до Польщі фіктивні "батьки 3-х дітей"
22:11
На Закарпатті митник вирішив заробити на "контрабанді" "ухилянтів" за кордон Фото новинаВідео новина
11:19
/ 1
Зупиненого біля Чинадійова "безправного" водія BMW "під кайфом" оштрафували на понад 90 тис. грн Фото новина
03:01
Суд у Хусті умовно "покарав" мотоцикліста за смертельну аварію в Горінчові
02:51
На Закарпатті водій "Форда" уник покарання за смертельний наїзд на лежачого пішохода з 3,8 проміле алкоголю в крові
02:11
/ 6
Поліція відкрила кримінальне провадження за зверненнями громадян щодо земляних і будівельних робіт під вітряки на полонині Руна (ДОКУМЕНТ)
17:08
/ 13
Львівський апеляційний суд залишив без змін вирок ексдепутату Батрину, що підірвав гранати на сесії сільради в Керецьках
15:15
/ 13
За самовільне будівництво на вкраденій у громади землі ужгородського депутата Маєрчика засудили до 3 років обмеження волі
15:00
/ 2
У Перечині чоловік під час сварки погрожував дружині підірвати гранату Фото новина
00:54
/ 1
Суд у Хусті призначив жінці, що втягла своїх малолітніх доньок у жебракування, замість 4 років ув'язнення 1 "умовний" рік
17:48
/ 4
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
/ 1
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 3
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
» Всі новини