Учора, в четвер, 12 грудня, о 15:34, до Служби порятунку надійшло повідомлення про загорання автомобіля ВАЗ-2101 на вулиці Росвигівській у Мукачеві. Як з’ясувалося, це була закинута машина без коліс, у якій знайшли прихисток люди без домівки. На момент появи вогню в ній перебувала 36-річна жінка, котру очевидці витягли на свіже повітря, після чого зателефонували за номером 101.
За викликом на місце події прибули два відділення 9-ї державної пожежно-рятувальної частини. О 15:45 вони локалізували загорання та о 15:57 остаточно його ліквідували. Полум’я знищило відсік двигуна та салон автомобіля.
Для травмованої жінки люди викликали бригаду екстреної медичної допомоги, яка транспортувала її до Мукачівської райлікарні. Наразі вона проходить лікування у реанімаційному відділенні, її стан медики оцінюють як важкий.
Причину виникнення пожежі та суму завданих збитків встановлюють правоохоронні органи.