Жителя Буштина, який під час "п'яної" бійки вбив свого односельця, покарали 9-ма роками тюрми (ФОТО)

На Закарпатті за матеріалами співробітників Тячівського районного відділу поліції до 9 років позбавлення волі засудили 34-річного зловмисника, причетного до заподіяння смертельних тілесних ушкоджень своєму односельцю. Про це інформує поліція Закарпатської області.

Жителя Буштина, який під час "п'яної" бійки вбив свого односельця, покарали 9-ма роками тюрми (ФОТО)

У січні цього року під час застілля між двома чоловіками у селищі Буштино сталася бійка, в ході якої 34-річний чоловік завдав численні тілесні ушкодження іншому, 42-річному потерпілому. Останній від отриманих травм помер.

Тоді співробітники Тячівського районного відділу поліції затримали підозрюваного у злочині. Його дії кваліфікували за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, що призвело до смерті потерпілого. 

За клопотанням поліції, фігуранта було взято під варту. Після завершення досудового розслідування матеріали справи слідчі скерували для судового розгляду. 

Врахувавши зібрані співробітниками поліції докази, суд визнав обвинуваченого винним та призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

11 грудня 2024р.

Теги: смерть, алкоголь, бійка, Буштино, вирок, ув'язнення, тюрма

НОВИНИ: Кримінал

17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини