На Закарпатті затримали групу з 8 чоловіків та однієї жінки, що прямували в бік угорського кордону (ФОТО, ВІДЕО)

Невдалою виявилася спроба незаконного перетину кордону для восьми чоловіків та однієї жінки, яких сьогодні, 11 грудня, вранці затримали прикордонники відділу «Лужанка» Мукачівського загону. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

На Закарпатті затримали групу з 8 чоловіків та однієї жінки, що прямували в бік угорського кордону (ФОТО, ВІДЕО)

П'ятеро жителів Полтавщини, двоє жителів Харківщини та двоє жителів Сумщини і Волині пішки йшли в бік угорщини, коли їх помітив наряд. Попри намагання уникнути зустрічі з прикордонниками, порушників наздогнали та затримали.

Наразі оперативники Мукачівського прикордонного загону детально вивчають усі обставини правопорушення та з’ясовують коло осіб, причетних до організації переправлення цієї групи осіб через кордон.

Від початку 2024 року співробітники оперативно-розшукових підрозділів Мукачівського прикордонного загону викрили та ліквідували понад 60 каналів незаконного переправлення осіб до країн ЄС.

На Закарпатті затримали групу з 8 чоловіків та однієї жінки, що прямували в бік кордону (ФОТО, ВІДЕО)

11 грудня 2024р.

Теги: кордон, угорщина, переправлення

Коментарі

Олекса 11.12.2024 / 18:08:12
Єх раз, ісчо раз, ісчо много-много раз.
А тьотка там чого? Певно коханого без нагляду не могла лишити. Усіх на профілактичну диспансерізацію до Хустського ТЦК - там спеціалісти.

НОВИНИ: Соціо

16:50
У селі Осій на Хустщині проведуть в останню дорогу воїна Ярослава Кобаля Фото новина
15:54
В Ужгороді водій сплатить штраф у понад 60 тис грн за їзду без прав і під "кайфом" Фото новина
11:21
/ 7
В Ужгороді з’явилася міні-скульптура митника з собакою Фото новина
10:31
Підтверджено загибель ще в серпні 2024-го Тіберія Паніна з Букового Виноградівської громади Фото новина
10:25
На війні з рф поліг захисник із Обави на Мукачівщині Іван Шпаковський Фото новина
08:56
Графік погодинного відключення електроенергії на Закарпатті 26 січня
18:27
/ 1
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 1
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 4
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 2
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
» Всі новини