Справу ромок, які били вікна і працівників ліцею в Сваляві, передали до суду (ВІДЕО)

За скоєне жінкам загрожує до 5 років ув’язнення.

Справу ромок, які били вікна і працівників ліцею в Сваляві, передали до суду (ВІДЕО)

На Закарпатті перед судом постануть дві жительки міста Свалява, які вчинили хуліганські дії на території будівельного ліцею. Про це повідомляє поліція Закарпатської області.

Йдеться про подію, що трапилася у листопаді цього року. Тоді до поліції надійшло повідомлення про бійку у Свалявському професійному будівельному ліцеї.

Працівники слідчо-оперативної групи поліції на місці події встановили, що до вчинення неправомірних дій причетні дві місцеві жительки, віком 47 та 28 років. 

Місцеві інстаграм-пабліки, де було опубліковано відео сутички, повідомили, що це були родичі учнів циганської національності.

За повідомленням поліції, події передував конфлікт між підлітками, у який втрутилися рідні одного з неповнолітніх. Жінки пошкодили вікна на будівлі закладу та заподіяли легкі тілесні ушкодження трьом співробітникам ліцею.

Наразі слідчі Відділення поліції №1 Мукачівського РУП завершили досудове розслідування у справі. Обвинуваченим інкримінують ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України, тобто хуліганство.

Обвинувальний акт з матеріалами кримінального провадження скерували для судового розгляду. За скоєне жінкам загрожує до 5 років ув’язнення.

11 грудня 2024р.

Теги: ліцей, Свалява, ромки, цигани, побиття, хуліганство

НОВИНИ: Кримінал

15:44
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
» Всі новини