Реклама B3

Суд у Хусті ув'язнив жителя Львівщини на 5 років за переправлення "ухилянтів" через кордон

Хустський районний суд визнав формувальника деталей ТОВ "Рубікон-інтер" Василя Кісака винним у незаконному переправленні військовозобов’язаних чоловіків через кордон. За допомогу втекти з країни двом "ухилянтам" йому призначили 5 років ув’язнення.

Суд у Хусті ув'язнив жителя Львівщини на 5 років за переправлення "ухилянтів" через кордон

Як йдеться у вироку суду, який винесли 27 листопада, 24 лютого 2024 року за попередньою домовленістю Василь Кісак зустрів у Мукачеві двох чоловіків і на таксі відвіз їх до Хуста. Щоб безпечно проїхати блокпост у Велятині, обвинувачений наказав "ухилянтам" залишити гроші та закордонні паспорти в автівці та пересісти на рейсовий автобус.

На запитання прикордонників чоловіки мали відповідати, що їдуть працювати на будівництво до мешканця села. Після проїзду блокпоста "ухилянтів" разом з переправником затримали військовослужбовці ДПСУ.

Під час судового засідання Василь Кісак визнав свою вину і сказав, що підвезти чоловіків до кордону його попросив товариш. Обвинувачений просив суд не призначати йому сувору міру покарання.

Дослідивши всі матеріали справи, суддя Ярослав Сідей визнав працівника дрогобицької компанії ТОВ "Рубікон-інтер" Василя Кісака винним у незаконному переправленні чоловіків через кордон і призначив йому 5 років ув'язнення. На вирок суду можуть подати апеляцію.

Андрій Міцкевич,ZAXID.NET

04 грудня 2024р.

Теги: переправник, ухилянт, Дрогобич, Хуст, Велятино, ув'язнення

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

09:45
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
» Всі новини