Жителя Вонігова, який завдав удари ножем чоловіку з Буштина та втікав на машині з "арсеналом" зброї, засудили до 5 років тюрми (ФОТО)

За матеріалами співробітників Тячівського районного відділу поліції до 5 років позбавлення волі засуджено 44-річного жителя села Вонігово, який заподіяв умисне тяжке тілесне ушкодження закарпатцю. Про це інформує поліція Закарпатської області.

Жителя Вонігова, який завдав удари ножем чоловіку з Буштина та втікав на машині з "арсеналом" зброї, засудили до 5 років тюрми (ФОТО)

Інцидент трапився у березні минулого року. Тоді до поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію до реанімаційного відділення 51-річного жителя селища Буштино.

 

За даним фактом поліцейські розпочали розслідування та з'ясували, що до травмування чоловіка причетний житель села Вонігово, якого раніше вже притягали до кримінальної відповідальності за майнові, наркозлочини та злочини, пов’язані із незаконним поводженням зі зброєю. У день вчинення злочину зловмисник навідався до знайомого та вчинив з ним сварку. У ході конфлікту він схопив ніж, завдав господареві кілька ударів та втік. 

У ході оперативних заходів поліцейські з’ясували, що з місця події зловмисник втік на автомобілі «Audi A6». Фігуранта оперативники впіймали у Мукачівському районі. У ході огляду його транспортного засобу було виявлено та вилучено два ручні гранатомети, два корпуси гранат Ф-1 та запали до них, пістолет Макарова, а також ящик з понад 1 тисячею набоїв.

Слідчі Тячівського районного відділу поліції провели у справі всі необхідні слідчі дії та скерували матеріали кримінального провадження для судового розгляду. Суд визнав затриманого винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 121 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження та незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами.

27 листопада 2024р.

Теги: Вонігово, Буштино, конфлікт, реанімація, гранати, гранатомет, пістолет, набої

НОВИНИ: Кримінал

17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 2
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 2
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 7
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
» Всі новини