У Тячеві водій "Мерседеса" смертельно травмував пішохода і втік з місця події (ФОТО)

Про це інформує поліція Закарпатської області.

У Тячеві водій "Мерседеса" смертельно травмував пішохода і втік з місця події (ФОТО)

У четвер, 21 листопада, близько 18-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Тячів на дорозі виявлено тіло людини без ознак життя.

Працівники слідчо-оперативної групи районного відділу поліції на місці події провели першочергові слідчі дії та встановили, що чоловік загинув внаслідок наїзду на нього невстановленим транспортним засобом.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські з’ясували, що до скоєння дорожньо-транспортної пригоди причетний 39-річний житель райцентру. Відомо, що керуючи автомобілем Mercedes, він допустив наїзд на 52-річного пішохода, який рухався проїжджою частиною дороги в попутному з автомобілем напрямку. Від отриманих травм потерпілий загинув на місці, а водій втік у невідомому напрямку.

На пошуки зловмисники правоохоронці орієнтували усі наряди поліції та ввели на території району план «Перехоплення». Вже за дві з половиною години поліцейські розшукали підозрюваного. На його автомобілі слідчі зафіксували харектерні для ДТП пошкодження.

Затриманого освідували — за кермом він перебував тверезий.

Відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України його помістили до ізолятора тимчасового тримання.

За даним фактом слідчі Тячівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 та ч. 1 ст. 135 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті особи та залишення в небезпеці.

Досудове розслідування триває. За скоєне водію може загрожувати до восьми років ув’язнення.

Як напередодні повідомляло Закарпаття онлайнза смертельне травмування вантажівкою жінки-пішохода і втечу за межі Закарпаття водієві з Мукачівщини загрожує до 8 років ув'язнення.

22 листопада 2024р.

Теги: смерть, загибель, водій, залишення, небезпека, Тячів

Коментарі

що робить 39-річний молодий бик в тилу в кінці 3-го року війни 22.11.2024 / 13:57:35

тячуський 22.11.2024 / 13:30:56
Судячи з того, скільки він протягнув тіло, про що свідчить кривава доріжка, швидкість була немала

НОВИНИ: Кримінал

17:38
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 3
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
00:59
/ 3
Закарпатця, який смертельно поранив земляка на сміттєзвалищі на Прикарпатті, звільнили в залі суду
00:43
/ 3
Неподалік Ужгорода патрульні наздогнали та виписали 6 штрафів неповнолітньому "гонщикові" без посвідчення водія Фото новина
19:35
Керівнику Берегівського надлісництва повідомлено про підозру за незаконний продаж дуба як дров через підконтрольне підприємство Фото новина
18:42
/ 4
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра подала заяву до поліції про умисне перешкоджання журналістській діяльності та порушення недоторканності приватного життя
16:34
Тернополянину, який на Закарпатті переправляв "ухилянтів" до Угорщини за $12 тис., оголошено про підозру Фото новина
16:08
За злив у соцмережі пересування військової техніки ЗСУ 23-річному ужгородцеві оголошено про підозру – СБУ
» Всі новини