Водієві, який збив прикордонника на блокпості біля Тячева, присудили "іспитовий" рік і 200 тис. грн моральної компенсації постраждалому

Подія сталася у вересні 2022 року

Водієві, який збив прикордонника на блокпості біля Тячева, присудили "іспитовий" рік і 200 тис. грн моральної компенсації постраждалому

Тячівський районний суд визнав винним місцевого мешканця Івана Гамора у порушенні правил дорожнього руху, що призвели до важких травм потерпілого. За наїзд на прикордонника на блокпості біля Тячева водієві Mercedes-Benz Sprinter призначили рік умовного терміну. Також він має сплатити 200 тис. грн моральної компенсації працівнику ДПСУ.

Як йдеться у вироку суду, який винесли 1 листопада, подія сталася у вересні 2022 року. Іван Гамор, не помітивши дорожніх знаків, на швидкості врізався у шлагбаум блокпоста. Шлагбаум відлетів в інспектора прикордонної служби і той отримав відкриту черепно-мозкову травму та численні рани голови.

Під час судового засідання Іван Гамор визнав свою вину і розповів, що того дня повертався з Чехії, куди щотижня возить людей, і зачепив блокпост, який раніше не стояв на цій ділянці траси Мукачево – Рогатин – Львів. Після цього він викликав поліцію та «швидку», яка відвезла потерпілого у лікарню.

Колега постраждалого прикордонника розповів суду, що перед постом ДПСУ були встановлені дорожні знаки «ведуться роботи», а також знак «40». Прикордонник зупиняв жезлом Mercedes обвинуваченого, однак той не побачив його.

Потерпілий попросив суд стягнути з обвинуваченого 200 тис. грн матеріальної шкоди, 300 тис. грн моральної шкоди та 15 тис грн. витрат за надання правової допомоги.

Дослідивши всі матеріали справи, суддя Віталій Чопик визнав Івана Гамора у порушенні правил дорожнього руху, що призвели до важких травм потерпілого і призначив йому 3 роки ув’язнення. Реальний термін покарання суд замінив на рік умовного. Також закарпатець має сплатити 200 тис. грн моральної компенсації працівнику ДПСУ та 15 тис грн. витрат за надання правової допомоги.

Андрій Міцкевич, ZAXID.NET

09 листопада 2024р.

Теги: блокпост, Тячів, прикордонник, Гамор, вирок

НОВИНИ: Кримінал

16:50
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
11:49
/ 2
На Закарпатті 19-річний хлопець продавав втечу за кордон Фото новина
19:47
На Берегівщині затримали чоловіка за хибне повідомлення про вибух Фото новина
18:21
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон зі Словаччиною Фото новина
15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
09:05
/ 12
Колишній керівник ужгородської школи підозрюється у фінансових зловживаннях Фото новина
18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
16:48
/ 2
В Ужгороді затримали жінку, яка розкладала наркотики у дворі житлових будинків
12:21
На Закарпатті викрили спробу переправлення безакцизних сигарет потягом до угорщини Фото новина
16:40
Затриманому на хабарі судді з Воловця Пелиху призначили 1 млн грн застави
15:06
На Хустщині засудили чоловіка, який убив свою співмешканку Фото новина
12:01
/ 2
В Ужгороді "умовно" засудили матір, яка залишила дитину помирати після побоїв вітчима
10:02
/ 8
САП просить суд конфіскувати "необґрунтоване" майно начальника митного поста "Дякове" Вишнюка
09:41
Шахрайка з Закарпаття отримала 3 роки тюрми за видурювання грошей від імені фонду Ірини Федишин
16:13
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 6
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
» Всі новини