Реклама B3

У Чопі "ухилянти", за налагодженою схемою, на ходу заскакували в потяг, що рушав до Угорщини (ФОТО)

Двері вагона їм відчиняв неповнолітній, залучений до злочину організатором з Ужгорода

У Чопі "ухилянти", за налагодженою схемою, на ходу заскакували в потяг, що рушав до Угорщини (ФОТО)

Переправляли потягом до Угорщини: на Закарпатті поліція ліквідувала нову схему нелегального перетину держкордону

Співробітники відділу міграційної поліції Головного управління Нацполіції в Закарпатській області у співпраці з ДПСУ ліквідували нову схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон України

 

Зловмисники за 10 тисяч доларів переправляли своїх клієнтів міжнародним потягом «Чоп-Будапешт» в обхід офіційних проходжень прикордонного та митного контролів.

Встановлено, що організував схему 46-річний ужгородець. До злочину він залучив 53-річного спільника та двох виконавців, один із яких неповнолітній. Завдання останнього — офіційно пройти митний та прикордонний контролі і після того, як потяг вирушить з міжнародної станції, — відчинити двері попередньо обумовленого вагона. Надалі, за схемою зловмисників, військовозобов’язаний клієнт, мав на ходу заскочити до потягу. У цьому йому допомагав інший виконавець.

Поліцейські з’ясували, що зловмисники планують відправити за цією схемою чергового військовозобов’язаного та у ході контролю за вчиненням злочину впіймали фігурантів «на гарячому».

У підозрюваних вилучили 10 тисяч доларів, які вони встигли отримали за незаконні послуги.

Організатора схеми та його спільника поліцейські затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі Головного управління поліції області, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури, повідомили затриманим про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.

Окрім цього, в адміністративному порядку затримано і спільників, серед яких неповнолітній. Наразі вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру.

У справі триває досудове розслідування, інформує поліція Закарпатської області.

26 жовтня 2024р.

Теги: переправник, ухилянт, потяг, вагон

Реклама B4

Коментарі

май русин 29.10.2024 / 00:02:41
Неборята, а чом у вас череватий - то нараз ухилянт? Скорше то організатор, переправник. А ухилянт в сірів куртці

Вася 28.10.2024 / 23:38:24
Але то ціле жесть як тот череватий може заскочити на ходу в потяг вун може заскочіти хіба в холодильник

не смішіть ми папучі 28.10.2024 / 16:12:20
А тот "вагітний" ухилянт як міг заскакувати?! Хіба що під колеса

Дезертир 27.10.2024 / 08:21:53
Провідникові вже надоїло постоянно закривати двері і розміщати новоприбулих пасажирів у вагоні тому вирішив сам заявити в органи

злий 26.10.2024 / 18:54:24
Без закривання очей провідником тут ніяк )

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

11:25
/ 4
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини