Підприємця з Конотопа, який у Міжгір'ї перешкоджав роботі працівників ТЦК, оштрафували на 119 гривень

25 вересня 2024 року чоловік напав на працівників Хустського районного територіального центру комплектування Закарпатської області, за що суд його оштрафував на 119 гривень.

Підприємця з Конотопа, який у Міжгір'ї перешкоджав роботі працівників ТЦК, оштрафували на 119 гривень

Про це йдеться в постанові Міжгірського районного суду Закарпатської області від 11 жовтня 2024 року.

Зокрема, 24-річний підприємець намагався завадити працівникам ТЦК забрати іншого громадянина.

Підприємець пояснив, що того дня приїхав у Міжгір’я разом з дружиною та найманим працівником 1988 р.н. з міста Конотоп Сумської області.

"В селищі Міжгір'я зазначені особи були зупинені працівниками місцевого ТЦК та СП на КПП "Торунь" Міжгірської селищної ради для перевірки наявності військово-облікових документів", – йдеться в документі.

Працівники ТЦК затримали одного з громадян для перевірки перебування на військовому обліку через відсутність у нього військово-облікового документа.

Натомість вказаний підприємець перешкоджав діям військових, а саме біля приміщення ТЦК в селищі Міжгір'я намагався зупинити рух службового транспорту ТЦК, для цього відчинив самовільно двері водія цього транспорту, хапав його за одяг, та за кермо авто з метою перешкодити руху авто.

У цей час сам затриманий, який перебував у зазначеному автомобілі, перешкоджав водієві керувати цим авто, вимкнув роботу коробки передач, вирвав із замка запалювання ключі і цими ключами два рази вдарив по лобовому вікну автомобіля, намагаючись вийти з салону.

Підприємець розкаявся у вчиненому і суддя Володимир Кривка, розглянувши всі матеріали справи, визнав його винним у дрібному хуліганстві та призначив штраф в розмірі семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що відповідає сумі 119 гривень. Крім цього закарпатець має сплатити 605 грн судового збору.

15 жовтня 2024р.

Теги: перешкоджання, Конотоп

Коментарі

закарпатець 18.10.2024 / 08:52:47
Потікали конотопці у Закарпаття і встановлюють тут свої порядки, поки закарпатці мантулять у Чехії. Скоро приблуди доберуться і до жін заробітчан.

Майже 16.10.2024 / 21:02:42
Майже детективна історія,але важко зрозуміти,що відбувалося,багато й детально описано про автомобіль, про хуліганство не дуже багато

вирьховиниць 16.10.2024 / 08:53:52
Ти позерай на нього! Панаєхали і тут нам руки розпускають?! Та було обграмосити обох, як гаманів. Йдіть туда собі Конотоп захищайте. Підприємець він - конфіскувати ушитко від бариги смолавого.

Суддя Дредд 15.10.2024 / 22:50:33
Моні
Володимир Кривка - голова Міжгірського районного суду

Моня 15.10.2024 / 22:24:28
Суддя Кривка ???2347

Митро 15.10.2024 / 21:01:38
Рятував людину. За таке можна і під суд

НОВИНИ: Кримінал

18:04
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 5
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
» Всі новини