У Кленовці на Мукачівщині через п'яного 20-річного водія Mazda влетіла в дерево, загинув 20-річний пасажир (ФОТО)

Про це повідомляє поліція Закарпатської області.

У Кленовці на Мукачівщині через п'яного 20-річного водія Mazda влетіла в дерево, загинув 20-річний пасажир (ФОТО)

Учора, в неділю, 13 жовтня, увечері до поліції надійшло повідомлення від диспетчера ДСНС про те, що в селі Кленовець Кольчинської громади трапилася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими.

Слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та слідчо-оперативна група місцевого відділу поліції на місці події провели першочергові слідчі дії та встановили попередні обставини аварії.

З’ясувалося, що 20-річний мукачівець, на автомобілі «Mazda 6», не впорався з керуванням та виїхав за межі проїзної частини, де зіткнувся з деревом. 

Внаслідок ДТП несумісні з життям травми отримав 20-річний пасажир цього авто. Ще одну 20-річну пасажирку та самого водія рятувальники деблокували з транспортного засобу. Їх госпіталізували до лікарні.

Наразі вже відомо, що за кермом водій перебував у стані алкогольного спʼяніння – 1,37 проміле.

Підозрюваний наразі перебуває у спецпалаті під постійною охороною правоохоронців, оскільки потребує медичної допомоги.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом в стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого, слідчі ГУНП внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. 

За скоєне фігурантові загрожує до 10 років ув’язнення.

Слідство у справі триває.

Як повідомили в ГУ ДСНС України в Закарпатській області, повідомлення про аварію надійшло до Служби порятунку о 20:01.

За попередньою інформацією, водій автомобіля Mazda 6 не впорався з керуванням, внаслідок чого машина перелетіла через потічок і збила дерево. Через зіткнення 20-річний пасажир, що сидів на передньому сидінні, загинув на місці. Його однолітки водій і пасажирка, котра була ззаду, отримали різного роду травми.

Очевидці пригоди одразу ж кинулися на допомогу й виламали дверцята водія, аби допомогти хлопцю вибратися з понівеченої машини. Його та постраждалу дівчину машинами екстреної медичної допомоги транспортували до лікувального закладу. Бійці ж 10-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачево допомогли судмедексперту перенести тіло загиблого пасажира, а також звільнили проїжджу частину від гілок поваленого машиною дерева.

14 жовтня 2024р.

Теги: аварія, смерть, алкоголь, Кленовець

Коментарі

101 тро 25.10.2024 / 04:37:54
Це Бог покарав за батькові гріхи. За те що забажав смерті Клочуряку Василю тому що купив цю машину за гроші які йому дали щоб він Улочуряка убрав з життя.

НОВИНИ: Кримінал

17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 3
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
» Всі новини