На Закарпатті БЕБ зупинило тендер сільради на реконструкцію школи за 120 млн грн

Переможець закупівлі не підтвердив досвід виконання аналогічних робіт, а відпускні ціни на окремі будівельні матеріали значно перевищували ринкову вартість

На Закарпатті БЕБ зупинило тендер сільради на реконструкцію школи за 120 млн грн

Аналітики Територіального управління БЕБ у Закарпатській області виявили ризикову закупівлю на реконструкцію загальноосвітньої школи з добудовою навчального корпусу, харчоблоку, коридору та спортивного залу.

Тендер оголосила одна з територіальних громад Закарпатської області. Посадовці планували витратити на реконструкцію понад 120 мільйонів гривень.

За результатами аналізу виявлено, що переможець закупівлі не підтвердив досвід виконання аналогічних робіт. Також встановлено, що цінова пропозиція була розрахована з порушенням значення середньомісячної тривалості робочого часу, а відпускні ціни на окремі будівельні матеріали значно перевищували ринкову вартість.

Окрім того, замовник склав технічне завдання по предмету закупівлі із порушенням законодавства про публічні закупівлі.

З метою упередження розтрати бюджетних коштів аналітики направили рекомендаційний лист замовнику з пропозицією відхилити пропозицію переможця. Ризиковий тендер на реконструкцію було скасовано. Завдяки цьому вдалось упередити неефективне використання понад 120 мільйонів гривень бюджетних коштів.

 

08 жовтня 2024р.

Теги: тендер, закупівля, реконструкція, школа

Коментарі

Хермайор 09.10.2024 / 08:40:51
Домовленості про одкати були з Вітьом Микитом але пан великий начальник кинув сільського голову у класичному для сбушників стилі. БЕБ тільки виконавці по наводці але все що мають вкрасти то вкрадуть тільки перерозподілять відкати по новому.

Конк 08.10.2024 / 21:25:07
Це Цірик у Вільхівці Лази краде і крав у громаді за весь строк головування.

Мусора 08.10.2024 / 17:31:37
Не занесли, не поділилися ось мусора і блоканули

Іван 08.10.2024 / 17:00:17
Наступний тендер буде вже вдалим але значно дорожчим, із урахуванням інтересів БЕБ

123 08.10.2024 / 13:38:19
Не поділилися

НОВИНИ: Кримінал

14:40
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
» Всі новини