Мешканцеві Пасіки на Мукачівщині, що напідпитку і без прав скоїв смертельну ДТП, присудили 5 років тюрми

За аналогічний злочин той самий Мукачівський суд через закінчення строків давності звільнив від відповідальності перечинського суддю Амаровича, який п'яний за кермом убив людину

Мешканцеві Пасіки на Мукачівщині, що напідпитку і без прав скоїв смертельну ДТП, присудили 5 років тюрми

Мукачівський міськрайонний суд визнав винним мешканця села Пасіка Полянської громади Івана Плешу у порушенні правил безпеки дорожнього руху у стані сп’яніння, що призвело до смерті потерпілого. За скоєння аварії, в якій загинув його 44-річний пасажир, закарпатцеві присудили 5 років тюрми.

Як йдеться у вироку суду, який винесли 24 вересня, опівночі 9 травня 2024 року обвинувачений їхав на Škoda трасою Київ – Чоп. На швидкості 140 км/год він виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся одразу з двома вантажівками Volvo, після чого легковий автомобіль відкинуло у кювет.

Внаслідок аварії пасажир Škoda від отриманих травм загинув на місці, а в крові водія виявили 1,3 проміле алкоголю, що майже у 7 разів перевищує допустиму норму.

Під час судового засідання Іван Плеша визнав свою вину. Зізнався, що перед поїздкою пив пиво з потерпілим і сказав, що для нього смерть пасажира є важкою втратою, адже загиблий був його товаришем. Також обвинувачений підтвердив, що раніше його позбавляли права керування автомобілем.

Дослідивши матеріали справи, суддя Оксана Маргитич визнала Івана Плешу винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху у стані сп’яніння, що призвело до смерті потерпілого і призначила йому 5 років тюрми.

На вирок можуть подати апеляцію.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, за аналогічну аварію Мукачівський суд через закінчення строків давності звільнив від відповідальності перечинського суддю Амаровича, який п'яний за кермом убив людину.

Андрій Міцкевич, ZAXID.NET

02 жовтня 2024р.

Теги: ДТП, аварія, Пасіка, Плеша, смерть, загибель

Коментарі

З тюрми примусово кинути цю свиню на фронт копати окопи під артобстріл 03.10.2024 / 00:56:36

НОВИНИ: Кримінал

11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
» Всі новини