Двоє "ухилянтів" з Донеччини 4 доби без належних спорядження, взуття і одягу блукали Карпатами в напрямку Румунії (ФОТО)

Учора, 30 жовтня, вранці, військовослужбовці відділу прикордонної служби «Ділове» Мукачівського загону затримали у горах двох 25-річних чоловіків, які прямували в Румунію. «Верхолази» добряче змерзли, адже одними із перших зустріли зиму. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Двоє "ухилянтів" з Донеччини 4 доби без належних спорядження, взуття і одягу блукали Карпатами в напрямку Румунії (ФОТО)

Обидва затриманих є жителями Донеччини. У горах чоловіки вперше, а тому до свого походу поставилися як до пригодницької витівки, не підозрюючи, що така легковажність могла вартувати їм життя.

Самостійно проклавши собі маршрут до сусідньої країни в обхід пунктів пропуску, спритники 4 доби без належного одягу, взуття та спорядження блукали високогір’ям. До різких перепадів температури, поганої видимості, а тим паче до першого снігу в останній день вересня донеччани готові не були.

За 500 метрів до кордону прикордонники помітили «туристів» та доправили їх до місця обігріву.

Згодом стосовно правопорушників склали протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Як раніше інформувало Закарпаття онлайну горах на Рахівщині врятували 31-річного черкащанина, який "хотів піднятися на Говерлу".

01 жовтня 2024р.

Теги: ухилянти, кордон, Румунія, Донеччина

Коментарі

Cvt 01.10.2024 / 15:19:16
Пора здавати ухилянтов приїзжих,бо інак наші поглинуть.

НОВИНИ: Кримінал

17:22
/ 1
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 2
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
» Всі новини