Авто ЗСУ та Червоного Хреста в Ужгороді підпалив 21-річний переселенець з Вінниччини (ФОТО)

Служба безпеки та Національна поліція затримали підпалювача, який виконував замовлення російських спецслужб на Закарпатті. За задумом ворога серія підпалів мала розхитати суспільно-політичну обстановку в регіоні. Про це повідомляє пресслужба УСБУ в Закарпатській області.

Авто ЗСУ та Червоного Хреста в Ужгороді підпалив 21-річний переселенець з Вінниччини (ФОТО)

За матеріалами справи, фігурантом виявився 21-річний переселенець з Вінницької області, який шукав швидких заробітків. У Телеграмі на нього вийшов представник спецслужб рф і запропонував гроші в обмін на співпрацю.

За вказівкою рашистів протягом однієї доби молодик підпалив службовий позашляховик ЗСУ і автомобіль товариства Червоного Хреста України.

Розраховуючи отримати грошову «винагороду», фігурант зафіксував загоряння на камеру свого телефону та відправив відеозвіт російському куратору.

Утім, «замовник» з росії відмовився платити і пообіцяв «розрахуватися» після виконання ще декількох підпалів.

Правоохоронці затримали зловмисника «на гарячому», як тільки він підпалив третю автівку. На місці події у нього вилучено засоби підпалу та мобільний телефон із доказами листування з рашистами.

Замість грошей з рф затриманий отримав підозру від слідчих Служби безпеки за двома статтями Кримінального кодексу України:

* ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна);

* ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період).

Фігурант перебуває під вартою. Йому загрожує до 10 років тюрми.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Закарпатській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

Як інформує з цього приводу поліція Закарпаття, "зловмисника викрили 24 вересня вночі, коли він виконував чергове замовлення російських спецслужб – підпалив автомобіль марки «УАЗ», яким користувався військовий. 

До цього злочину хлопець ретельно готувався: камери спостереження зафіксували, як днями раніше він приїхав до однієї з АЗС, придбав пляшку з водою і наповнив її пальним. Згодом, під час проведення обшуків, слідчі вилучили саме цю пляшку із залишками легкозаймистої речовини.

Окрім цього, за оперативними даними поліції затриманий причетний і до підпалу двох автівок на вулиці Баб’яка, що сталося вночі 16 вересня. Тоді вогнем було пошкоджено два автомобілі марки Nissan X-Trail: один з них належав міжнародній організації «Червоний Хрест», інший – військовослужбовцю. 

У ході слідства поліцейські встановили, що місяць тому представники російських спецслужб звʼязалися зі зловмисником через соцмережі. Вони запропонували заробіток від 1000 до 1600 доларів за підпали автівок військових. За класичною схемою, в якості підтвердження, виконавець мав надіслати відеопідтвердження. Зловмисник двічі виконав усі умови, однак жодного разу оплати так і не отримав."

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, в Ужгороді 16 вересня невідомі спалили автомобіль "Червоного Хреста".

Крім цього, як повідомляли рятувальники, цього дня в Ужгороді зранку згоріли два Nissan X-trail.

А 24 вересня в Ужгороді вночі горів УАЗ 452.

Авто ЗСУ та Червоного Хреста в Ужгороді підпалив 21-річний переселенець з Вінниччини (ФОТО)

26 вересня 2024р.

Теги: підпал, Вінниччина, підпал

Коментарі

Шалений 27.09.2024 / 17:22:28
Ті пересеоенці задовбали,ганяють Ужгородом,як збісні,де міліцішти ? Хочете оби люд взявся за них.

Вільна 27.09.2024 / 15:01:59
За таке треба відрубувати руки, щоб нічим було підпалювати.

Іван 26.09.2024 / 12:57:15
Розвели лоха

злий 26.09.2024 / 11:55:13
Ноги перебити то так. Але і свої біду роблять не менше. Тому розпалювати ненависть між українцями на радість параші не треба

закарпатець 26.09.2024 / 11:42:02
Ноги му перебийте су.... Усіх переселенців на х... із Закарпаття, вони лише біду роблять. То ганяють вулицями Ужгорода як дуркі на номерах "КА" і "ВС", то ставлять автомашини на місця інвалідів на автостоянці біля "Дастора". Це худоба.

НОВИНИ: Кримінал

19:07
/ 5
За фактом знищення на Закарпатті пралісів під дорогу для вітропарку Єфімова-Мкртчана розпочато кримінальне провадження – Офіс Генпрокурора
13:55
У Королеві на Берегівщині під час пиятики 33-річна співмешканка орендаря зарізала 44-річного власника будинку Фото новина
13:30
/ 2
Суд ув'язнив на 3 роки закарпатця зі 101-ї бригади ТрО, який восени на Тячівщині на "зебрі" смертельно травмував підлітка і втік Фото новина
19:36
/ 5
На Закарпатті затримали заступника командира зенітно-кулеметного батальйону за вимагання грошей у підлеглих Фото новина
17:09
/ 2
Ужгородець посеред вулиці викрав для "розбірок" колишню дружину Фото новина
11:34
/ 7
Під полониною Рівною зрубали праліси для вітропарку Єфімова-Мкртчана
02:31
В Ужгороді повторно наркоп'яного і повторно "безправного" водія Audi оштрафували на понад 90 тис. грн Фото новина
20:50
/ 2
Суд в Берегові призначив військовому 5,5 років тюрми з конфіскацією майна за переправлення "ухилянта" та дезертирство
16:39
/ 2
Суд у Виноградові "покарав" чоловіка, який заплатив $10 тис. за виїзд до Румунії під виглядом волонтера Червоного Хреста, 1700 гривнями штрафу Фото новина
01:42
У Мукачеві оштрафували "безправного" водія "під кайфом" Фото новина
17:35
/ 12
Чиновники Ужгородської міськради виплатили приватній фірмі 8 млн грн за будівництво, яке навіть не почалося – БЕБ Фото новина (ДОПОВНЕНО)
07:53
У Куштановиці на Мукачівщині у "п'яному" зіткненні пітбайка і скутера травмувалися обидва водії Фото новина
18:52
/ 3
За "щебеневий" "відкат" в $20 тис. суд в Ужгороді "покарав" ексдиректора Королівського кар'єру "умовним" роком Фото новина
18:11
/ 1
За сприяння сигаретним БпЛА-контрабандистам прикордонника, що уклав угоду з прокурором, "покарали" штрафом 85 тис. грн
16:37
У Мукачеві "безправний" водій намагався "прикритися" фальшивим посвідченням працівника ДСНС Фото новина
16:16
На Хустщині затримали ще одного "заробітчанина" на "ухилянтах" Фото новина
16:04
У Львові 15-річний закарпатець пограбував чоловіка на зупинці громадського транспорту
14:16
У Тересві п'яний 19-річний молодик з Грушова в балаклаві та перцевим балончиком пограбував магазин Фото новинаВідео новина
11:53
У Мукачеві виявили водія, в 11 разів п'янішого за "норму" Фото новина
03:36
Закарпатцеві присудили 6 років в'язниці та 1 млн грн компенсації за "п'яну" ДТП, в якій загинув 15-річний школяр
02:43
В Ужгороді затримали грабіжника Фото новина
18:42
У Виноградові 22-річний водій VW Passat травмував 17-річного пішохода Фото новина
15:05
/ 7
За підтримку росії і заклики вбивати українців жителя Ужгородщини "покарали" позбавленням на 10 років права працювати у владі
13:37
/ 2
Суд в Ужгороді звільнив водія Volkswagen-а від покарання за смертельний наїзд на жительку Великих Лазів Фото новина
05:15
/ 2
Ужгородського школяра через Telegram намагалися завербувати для диверсій Фото новина
» Всі новини