Розшукувана 64-річна ужгородка 8 днів провела в ямі, в яку впала і не могла вибратися

64-річна жителька Ужгорода Марина Уральська, яку розшукували більше тижня, всі 8 днів провела у ямі в занедбаній лісопосадці біля Боздоського парку, в яку вона впала і не могла вибратися. Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомила, дякуючи всім причетним до пошуків, її донька Наталія Уральська-Зейкан.

Розшукувана 64-річна ужгородка 8 днів провела в ямі, в яку впала і не могла вибратися

"Хочу подякувати нацгвардійцям, які сьогодні знайшли та врятували  мою  маму. Її знайшли в парку у ямі, в яку вона впала та не могла вибратись 8 днів. Їй надали медичну допомогу та відвезли до лікарні на швидкій, зараз вона під наглядом лікарів", - з-поміж іншого написала Н.Уральська-Зейкан.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, жінку знайшли нацгвардійці за допомогою дрона з тепловізором.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн з посиланням на пресслужбу поліції Закарпаття, 17 вересня в Ужгороді зникла 64-річна місцева жителька. До поліції із заявою про зникнення жінки звернулася її дочка, яка повідомила, що мати пішла з дому в напрямку Боздоського парку та не повернулася.

На пошуки пенсіонерки орієнтували всі наряди поліції, також інформацію надіслали і в сусідні регіони. До розшукових заходів залучали співробітників Ужгородського районного управління поліції, інспекторів кінологічної служби, рятувальників та військовослужбовців Національної гвардії України. Також до пошуків долучилися небайдужі містяни.

Протягом кількох днів проводилися обстеження прилеглої території, зокрема було обстежено водойму, що розташована неподалік орієнтовного місця зникнення.

Сьогодні, під час чергового такого рейду, 64-річну ужгородку знайшли у лісовому масиві неподалік Боздоського парку. 

Пенсіонерка в безпеці, її передали медикам.

За інформацією Закарпаття онлайн, йдеться про Марину Уральську. 23 вересня, відповідно до звернення поліції, до встановлення місцезнаходження зниклої безвісти громадянки м. Ужгород було залучено навіть водолазно-рятувальне відділення групи водолазно-рятувальних робіт.

Водолази обстежили русло річки Уж від парку "Боздош" до державного кордону. Тіло зниклої громадянки виявлено не було. О 15:50 пошукові роботи завершено, їх продовження заплановано не було.

Зниклу жінку шукали навіть водолази в Ужі

25 вересня 2024р.

Теги: пенсіонерка, зникнення, парк, пошуки, Нацгвардія, дрон, тепловізор

Коментарі

до Ніка 27.09.2024 / 21:21:17
Тать пила воду.

до Nika 27.09.2024 / 11:25:55
Не в парку, а поруч. З водою, бо якраз ходила в парк за нею

Nika 27.09.2024 / 09:31:30
Повна дурня. Вісім днів без їжі і води? Ніхто не чув як вона кликала по допомогу? У Боздоші? Жіночка заливає...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:31
Поблизу Мукачева вночі сталася ДТП з чотирма постраждалими
14:01
На Закарпатті затримали 39-річного чоловіка, який викрав авто з подвір’я Фото новина
11:22
На Ужгородщині спроба спалити сміття завершилась пожежею Фото новина
10:32
У Керецьках на Хустщині медики врятували жінку з гострим нападом астми
22:50
У Буштині на Тячівщині у пожежі загинув господар будинку Фото новина
22:07
У Великому Раковці на Хустщині собаки гавкотом повідомили про пожежу в сусідському будинку Фото новина
17:32
У суботу на об'їзній Мукачева зіткнулися ВАЗ та Citroen, травмовано 4-х людей Фото новина
13:56
На Закарпатті за три дні зафіксували 60 пожеж через спалювання сухостою Фото новина
13:04
/ 1
У Хусті чоловік під час сварки убив 27-річного знайомого ножем Фото новина
09:20
Рятувальники показали фото смертельної ДТП у Ракошині Фото новина
17:15
/ 4
Неподалік Мукачева сталася карколомна ДТП за участі двох вантажівок, загинув водій Фото новинаВідео новина
15:27
/ 19
На Закарпатті оголосили в розшук ексспівробітника Ужгородського РТЦК Фото новина
12:41
У колодязі на Берегівщині знайшли авіабомбу часів Другої світової війни Фото новина
12:06
На Львівщині сталася масштабна ДТП за участі закарпатця Фото новина
14:41
/ 1
В Ужгороді затримали рецидивіста, який обікрав пораненого військового Фото новина
13:29
/ 1
В Ужгороді вночі горів гриль-бар Фото новина
08:46
/ 1
28-річного українця знайшли мертвим у румунських Карпатах
16:48
У Липецькій Поляні вночі горів ліс Фото новина
11:02
На Закарпатті чоловік отримав травму грудної клітки під час роботи з мотоблоком Фото новина
17:34
/ 1
У всіх районах Закарпаття виявили циркуляцію сказу
18:15
/ 3
Медики екстреної допомоги врятували пацієнта з гострим інфарктом Фото новина
17:26
На Закарпатті за добу сталося 42 пожежі в екосистемах Фото новина
14:50
/ 1
Підпал сухостою спричинив пожежу на Хустщині Фото новина
13:05
/ 2
На Ужгородщині 16-річний мотоцикліст загинув у ДТП Фото новина
13:44
На Ужгородщині масштабна пожежа охопила відразу два будинки Фото новина
» Всі новини