Туризм у Карпатах: чому модульні будинки — тренд сучасної інфраструктури

Туризм в Україні повернувся на довоєнний рівень. Люди все частіше обирають подорожі всередині держави, адже виїхати на відпочинок в іншу країну стало дорожче та важче логістично. Розвивається і туристична інфраструктура, особливо у Волинській, Львівській, Закарпатській та Чернівецькій областях. Адже українці обирають для відпочинку відносно безпечні території. Саме тому вільні будиночки для відпочинку на Львівщині чи у Карпатах треба бронювати завчасно.

У відповідь на попит місцевий бізнес пропонує все нові й нові зони для відпочинку: подалі від гучного міста, шуму нічних сирен повітряної тривоги та вибухів. І щоб не чекати на завершення будівництва сучасної туристичної інфраструктури роками, місцевий бізнес обирає швидший та легший варіант, модульні будинки, які можуть запропонувати провідні компанії в цій галузі, такі як https://tridentmodular.com.ua/

Для прикладу, саме такий спосіб будівництва ідеально підходить для мальовничих місцин у Карпатах. Адже модульне житло швидко будується, його легко переміщувати та адаптувати до різних локацій.

Модульне житло для туристів: бізнес, який окупиться за два роки

Модульний будинок можна змонтувати за кілька тижнів, що робить це рішення ідеальним для сезонного бізнесу або туристичних проєктів, де швидкість запуску дуже важлива. Такі будівлі можна легко переміщувати з одного місця на інше, що дозволяє змінювати локації в залежності від сезонності або попиту на певні туристичні напрямки.

Сучасні компанії пропонують будівництво модульних будинків під ключ. Ціни на такі будівлі у середньому стартують від 600 євро за квадратний метр. Це робить їх доступним варіантом для туристичного бізнесу, особливо у віддалених регіонах Карпат, де нині високий попит на житло для туристів.

Бізнес-план для власника модульного будиночка: приблизні розрахунки

Будівництво модульного будинку площею 50 м² буде коштувати орієнтовно 30 000 євро. Середня вартість оренди будинку в туристичних зонах біля Львова коливається від 1500 до 2500 гривень на добу. За умови високого попиту такий будинок може приносити до 75 000 гривень на місяць. Отже за такого рівня доходу проєкт може повністю окупитися через 2-3 роки після запуску.

Як обрати місце для встановлення модульного туристичного будиночка?

У першу чергу варто звернути увагу на природу. Гори, ліси, озера чи річки — це саме те, що може зацікавити відвідувачів. Чудовий краєвид із вікна модульного будиночка або можливість прогулятися вздовж річки — це фактори, які підвищують привабливість вашого бізнесу.

Наявність водойми поблизу може суттєво підвищити популярність локації, адже вона надає можливість для активного відпочинку — купання, катання на човнах чи навіть риболовлі.

Доступність локації теж стане одним із найважливіших факторів. Переконайтеся, що до вашого будиночка веде якісна дорога або є залізничне сполучення. Віддалені місця можуть бути досить романтичними, але відсутність зручного транспорту відлякає частину потенційних гостей, які не мають власного авто. Також важливо, щоб поруч була залізнична станція або регулярне автобусне сполучення.

Ще одним важливим аспектом завжди буде наявність поблизу туристичних пам'яток: замків, музеїв, природних парків. Це дає можливість поєднати комфортний відпочинок у модульному будиночку з пізнавальними чи активними екскурсіями.

Наприклад, Україна багата на такі місця, як замок Паланок у Мукачеві чи Олеський замок на Львівщині. Якщо ваш будиночок буде розташований неподалік таких популярних туристичних маршрутів, це автоматично підвищить його привабливість для туристів.

Окрім мальовничої природи та зручного розташування, варто також продумати доступ до додаткових зручностей. Чи є поруч магазини, ресторани або кафе? Чи можна організувати екскурсії або прокат спорядження для активного відпочинку? Всі ці послуги допоможуть зробити ваш туристичний комплекс більш комфортним та популярним.

18 вересня 2024р.

Теги: модуль, будинок, туризм

НОВИНИ: Різне

11:30
Ялинкові кульки від Gisela Graham: що вибрати у 2025 році
22:43
Reuters: Україна випустила по складу на Брянщині 8 ракет ATACMS, росія збила лише 2
20:07
/ 1
"Час тих, хто освячує терор, закінчився": Зеленський заявив, що влада не вестиме діалог з УПЦ МП
18:36
Зеленський представив Раді 10 пунктів внутрішнього Плану стійкості
15:17
Як вибрати підсумок для магазинів: поради щодо вибору спорядження
14:59
ЗМІ: Україна вперше вдарила ATACMS по території росії
14:15
Управлінський облік: ключ до ефективного управління бізнесом
22:34
Чому мультикам дорожчий та швидше розбирається?
18:25
Міжнародна доставка: основні аспекти та рекомендації
00:34
Le Figaro: Франція і Британія дозволили удари углиб РФ ракетами SCALP/Storm Shadow. Згодом текст змінили
00:08
/ 5
NYT: Байден дозволив Україні вдарити по росії ракетами ATACMS
22:18
Шарми: більше, ніж просто прикраса
21:59
ZEN запускає безкоштовні перекази в Україну: нульова комісія до кінця листопада
01:07
ПДР України онлайн – швидко, зручно та вигідно
00:59
Переваги та недоліки різних типів плитоносок
17:59
Як ділиться спільне майно подружжя при розлученні?
17:02
За 72 години через "Армія+": Кабмін змінив механізм переведення для військових
00:44
WP: Трамп поговорив із путіним про війну в Україні
14:51
Коли і як правильно застосовувати ліки для зниження температури
11:18
Лідери ЄС обговорили підтримку України без участі США за президентства Трампа – Bloomberg
15:54
5 причин спробувати суші та роли в доставці We Sushi в Києві
11:26
Демʼяненко, Безсонов, Шовковський та інші легенди: всі українці, номіновані на Золотий мʼяч
11:21
Ювелірні прикраси, що закохують: святкуємо відкриття Столичної Ювелірної Фабрики у м. Берегове
02:11
Поширені ознаки, які вказують на те, що ваш кіт захворів
23:12
Зарядні станції для електромобілів купити: рішення під ключ для вашого бізнесу
» Всі новини