На вихідні за кордон не потрапило 156 дітей

Як повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України, минулий тиждень, який видався багатим на вихідні – 3 дні підряд, багато громадян вирішили використати для мандрівок. Однак легковажність під час оформлення документів деяких батьків, які вирішили показати своїм неповнолітнім дітям закордоння, зіпсувала їм та їх чадам відпочинок.

Незважаючи на те, що Державна прикордонна служба неодноразово попереджала про необхідність дотримання правил перетинання кордону дітьми – громадянами України у вихідні співробітники Державної прикордонної служби України змушені були відмовити у пропуску через кордон 156 неповнолітнім мандрівникам. Зокрема, за п’ятницю, ніч суботи через кордон не пропустили 52 дітей, за суботу – неділю – 58 дітей, неділю – понеділок – 46 дітей. Основними причинами відмов у пропуску й надалі залишаються відсутність доручень батьків та недійсні документи для закордонних поїздок.
Державна прикордонна служба України нагадує, що проконсультуватися щодо оформлення документів для перетинання кордону громадяни можуть у туристичних фірмах, які надають їм відповідні послуги. Цю інформацію також можна отримати на сайті та за телефонами служби „Довіра” Державної прикордонної служби України.
У разі відмови у пропуску через державний кордон кожна особа має законне право вимагати роз’яснень причин відмови. Якщо пояснення не влаштовують, то необхідно зателефонувати на телефон служби  „Довіра” за номером (044) 271-87-42 або 271-88-88 та отримати консультацію.

JeyNews
18 червня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 3
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини