Жителеві Берегівщини, що ґвалтував 10-річну доньку своєї співмешканки, присудили 15 років тюрми (ФОТО)

На Закарпатті за матеріалами співробітників Берегівського районного відділу поліції до 15 років позбавлення волі засудили 32-річного зловмисника, причетного до зґвалтування малолітньої доньки своєї співмешканки. Про це повідомляє поліція Закарпатської області.

Жителеві Берегівщини, що ґвалтував 10-річну доньку своєї співмешканки, присудили 15 років тюрми (ФОТО)

У жовтні минулого року до поліції звернулася 32-річна місцева жителька та повідомила, що її співмешканець зґвалтував її 10-річну доньку.

За даним фактом поліцейські розпочали розслідування та з’ясували, що зловмисник неодноразово вчиняв дії сексуального характеру відносно малолітньої дитини.

Тоді слідчі поліції зібрали ряд доказів, які підтвердили причетність фігуранта до злочину. Його затримали та помістили до слідчого ізолятора. 

Після проведення усіх необхідних слідчих дій та експертних досліджень співробітники Берегівського районного відділу поліції, за процесуального керівництва прокуратури, скерували справу для судового розгляду з правовою кваліфікацією ч. 6 ст. 152 Кримінального кодексу України. 

Суд завершив розгляд справи та виніс вирок — злочинець проведе за ґратами 15 років.

10 вересня 2024р.

Теги: ґвалтування, ґвалтівник, малолітня, співмешканка, Берегівщина

НОВИНИ: Кримінал

17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 1
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
14:53
Закарпатця затримали у Львові за підпал двох автівок Фото новина
13:03
/ 1
У Мукачеві судитимуть чоловіка, який ошукав пенсіонерів майже на 1,2 млн грн Фото новина
16:37
/ 2
У Мукачеві викрили схрон зі зброєю: вилучено гранатомет, автомати та понад тисячу набоїв Фото новина
11:19
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків викрали авто, погрожуючи ножем водійці Фото новина
10:30
/ 2
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
14:42
/ 2
Хто стоїть за кампанією проти Олени Мудрої, яка розслідувала будівництво ВЕС на Закарпатті?
16:41
/ 2
На Берегівщині затримали переправника Тячівщини, що під сидіннями мікроавтобуса сховав групу "ухилянтів" Фото новина
14:43
У Стройному на Мукачівщині жінка ножем поранила співмешканця Фото новина
» Всі новини