В Ужгороді водій військової частини отримав штраф 85 тис. грн за обіцянку підробити документи в ТЦК

Віталія В. затримали у липні 2024 року, коли той отримав 700 доларів за обіцянку підробити в ТЦК документи для двох чоловіків

В Ужгороді водій військової частини отримав штраф 85 тис. грн за обіцянку підробити документи в ТЦК

Ужгородський міськрайонний суд визнав винним Віталія В. у зловживанні впливом й оштрафував на 85 тис. грн. У вироку йдеться, що обвинувачений як військовий обіцяв знайомому за 700 доларів допомогти підробити документи в ТЦК для двох військовозобов'язаних.

Згідно з матеріалами справи, уродженець Сумщини Віталій В. проходив військову службу на посаді водія-електрика. Він 10 червня 2024 року зустрівся в Ужгороді зі знайомим, який є власником кількох закладів громадського харчування. Віталій В. запропонував підприємцеві за гроші допомогти підробити працівникам закладів військово-облікові документи без відвідування органів ТЦК та СП. Обвинувачений переконував, що як військовослужбовець має вплив на посадовців ТЦК.

Підприємець зустрівся з обвинуваченим 25 червня і сказав, що зможе допомогти двом його працівникам за 700 доларів. Зокрема, допоможе оформити тимчасове посвідчення військовозобов'язаного та посвідчення призовника. Під час наступної зустрічі, 25 липня, коли Володимир В. зустрівся з підприємцем і одержав гроші, його затримали поліцейські.

У суді Віталій В. розкаявся та 28 серпня уклав з прокурором угоду про визнання провини. Суддя Віталій Малюк визнав його винним у зловживанні впливом (ч. 2 ст. 369-2 ККУ) й оштрафував на 85 тис. грн. Вирок можна оскаржити в апеляції.

ZAXID.NET

08 вересня 2024р.

Теги: військовозобов'язаний, військовослужбовець, підробка, посвідчення

Коментарі

закарпатський українець 10.09.2024 / 12:12:05
І прокуратура задоволена, і злочинець. Судді не треба було мучитися. А інтереси України ? Адже угода про визнання винуватості передбачає наявність обов"язкової умови - дій обвинуваченого по викриттю інших злочинів. Ну і не де вони ? А так, не маючи бажання особливо трудитися над доказуванням вини, тим більше, якщо обвинувачений податливий.. ? !,він спонукається до укладення угоди із прокурором. Черговий приклад того, як цілком логічна угода в умовах західного правосуддя, в умовах України стає корупційною кормушкою.
Угода має бути не про штраф, а позбавлення волі в мінімальних строках. Абсурд.
"От така діти халепа !"

НОВИНИ: Кримінал

16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 1
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
18:05
/ 1
Жінці з Рахівщини присудили 2 роки пробаційного нагляду за протест з перекриттям дороги проти проїзду важких лісовозів
10:12
/ 1
На Закарпатті до суду передали справу про розтрату майже 45 млн грн на ремонті дороги
11:16
/ 1
На Закарпатті реєстратор «втратив» 2,6 га земель Нацпарку «Синевир»
10:13
На Хустщині затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю Фото новина
15:41
На Тячівщині затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство неповнолітнього Фото новина
11:02
/ 5
На Закарпатті затримали митника за хабар у $3 700
10:54
На Закарпатті взяли під варту 67-річного чоловіка, підозрюваного у розбещенні дитини
09:03
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія з ймовірними наркотиками та забороненим предметом Фото новина
14:38
У Виноградові викрили завищення ціни на житло для дитячого будинку Фото новина
12:31
/ 1
Закарпатські прикордонники виявили безакцизні сигарети у сховку автомобіля Фото новина
10:51
/ 15
При обшуку у керівника Закарпатського ОТЦК Савчука виявили близько 100 тис. незадекларованих доларів
10:25
/ 2
Бухгалтерці Хустської міськради, яка виписала колезі 500 тис. грн премії, загрожує до 5 років ув’язнення
10:12
У районній лікарні на Рахівщині виявили багатотисячні збитки Фото новина
12:43
/ 1
В Ужгороді п'яний водій зніс електроопору та втік після ДТП Фото новина
18:04
Жителя Вишкова судитимуть за організацію незаконного перетину кордону Фото новина
15:33
На Тячівщині колишнього керівника підприємства підозрюють у збитках на 1,17 млн грн Фото новина
13:03
У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який напав на родину своєї цивільної дружини Фото новина
15:38
/ 3
Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал постачання метамфетаміну в Україну Фото новина
13:11
/ 4
На пункті пропуску «Ужгород» митники виявили амфетамін, захований на тілі пасажира Фото новина
12:31
/ 2
Суд засудив лікаря з Воловця до 5 років тюрми за вимагання хабара Фото новина
16:52
В Ужгороді затримали водія, який повторно сів за кермо під наркотиками Фото новина
» Всі новини