У Демечах на Ужгородщині провели в останню дорогу прикордонника Леоніда Титоненка, що загинув ще в липні 2023-го під Бахмутом (ФОТО)

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

У Демечах на Ужгородщині провели в останню дорогу прикордонника Леоніда Титоненка, що загинув ще в липні 2023-го під Бахмутом (ФОТО)

Прикордонники Чопського загону попрощалися з полеглим у бою за Україну побратимом штаб-сержантом Леонідом Титоненком. Воїн загинув 20 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Леонід Леонідович народився 15 березня 1988 року у селі Демечі Ужгородського району. Рано втратив батька. Закінчив Червонівську ЗОШ I-III ст.,.Після завершення навчання в Ужгородському професійному машинобудівному ліцеї, де здобув професію слюсара з ремонту автомобілів, у 2007 році був призваний на строкову службу, після чого підписав контракт з Державною прикордонною службою та та виконував військовий обов’язок у підрозділах Чопського прикордонного загону.

У березні 2023 року Леоніда Титоненка було призначено на посаду інспектора прикордонної служби - водія у відділ прикордонної служби «Чоп (тип С»), у складі якого він згодом вирушив на схід України. Штаб-сержант Леонід Титоненко мужньо та самовіддано виконував бойові завдання, разом з побратимами даючи гідну відсіч ворогові на Бахмутському напрямку. 20 липня минулого року прикордонник разом з побратимами потрапили під масований обстріл. З того часу донедавна штаб-сержант Леонід Титоненко вважався зниклим безвісти. Лише через рік його тіло вдалося знайти та ідентифікувати.

Героя поховали у його рідному селі Демечі. Попрощатися з ним прийшли рідні, друзі, побратими. Без сина, батька та чоловіка залишилися його матір Ганна, діти Назар, Матвій і Анастасія та дружина Мар’яна.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, також підтверджено загибель на війні з росією Йосипа Вовчка з Хуста, що вважався зниклим безвісти з жовтня 2022 року.

Окрім того, з війни з росією "на щиті" повернеться додому Золтан Єрмолаєв з Королева на Берегівщині.

Також, захищаючи від окупантів Харківщину, біля Вовчанська поліг Василь Береш з Бистриці Чинадіївської громади.

І на війні з росією поліг Юрій Лукій з Великої Копані Виноградівської громади.

05 вересня 2024р.

Теги: війна, загибель, Титоненко, прикордонник, Демечі, Герой

НОВИНИ: Соціо

18:18
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
15:33
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Фрінцком Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 лютого
18:26
У Мукачеві нетверезий водій мопеда спричинив ДТП Фото новина
09:00
Оприлюднили погодинний графік відключення світла на Закарпатті 31 січня
21:44
/ 4
На Закарпатті відремонтований за гроші міжнародних донорів притулок для біженців віддали в оренду пов’язаному з будівництвом вітряків фонду
18:05
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Андрієм Долгушевим Фото новина
15:59
/ 2
Поблизу Драгобрату врятували двох сноубордистів із Волинської області Фото новина
15:07
Підтвердили загибель на війні захисника з Гаті на Берегівщині Дьердя Комовці Фото новина
14:09
На Рахівщині рятувальники знайшли двох юних сноубордисток, які заблукали через туман Фото новина
08:55
Графік погодинного вимкнення електроенергії на Закарпатті 30 січня
18:00
У селі Ключарки на Мукачівщині попрощалися із захисником Павлом Масаловичем Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік відключення електроенергії 29 січня
18:34
Прокуратура в суді вимагає захистити 10 тис. га регіонального ландшафтного парку "Притисянський"
15:48
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання з воїном Андрієм Долгушевим Фото новина
14:35
Підтверджено загибель на війні військовослужбовця з Рахівщини Василя Веклюка Фото новина
12:43
Туристи з Києва та Молдови заблукали на Драгобраті Фото новина
11:43
У селі Ключарки на Мукачівщині відбудеться прощання з Героєм Павлом Масаловичем Фото новина
09:01
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 28 січня
18:15
/ 1
Поліція відкрила провадження через масову бійку підлітків у центрі Мукачева Відео новина
14:35
/ 9
На Закарпатті посадовиці Пенсійного фонду подарували 2 млн грн на новий кросовер
13:50
Аномальна зима порушила сплячку ведмедів у Синевирі Фото новина
10:42
/ 2
На війні з рф поліг захисник з Оноківців на Ужгородщині Андрій Хічій Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 27 січня
» Всі новини