22-річного іванофранківця, що заблукав ще 28 серпня біля гори Піп Іван Марамороський, досі не знайшли

У середу, 28 серпня, під час проходження туристичного маршруту поблизу гори Піп Іван Мармароський Рахівського району заблукав 22-річний мешканець Івано-Франківська. Станом на 2 вересня чоловіка не знайшли.

Гора Піп Іван Мармароський
Гора Піп Іван Мармароський

Речниця Головного управління ДСНС України в Закарпатській області Наталія Батир розповіла ZAXID.NET, що про зникнення прикарпатця повідомили його мати і товариш, з яким той проходив туристичний маршрут. Однак приблизних координатів місця, де втратив орієнтир чоловік, у рятувальників нема.

«Ніхто не знає, за яким маршрутом він пішов. З 28 серпня ми щодня прочісуємо місцевість в районі гори Піп Іван Мармароський, але поки що результатів це не дало. Нема ні слідів, ні інших обставин, які б свідчили про те, що він дійсно пішов у гори», – зазначила Наталія Батир.

До пошуків 22-річного мешканця Івано-Франківська залучили гірські пошуково-рятувальні відділення сіл Видричка та Лазещина, а також фахівців Центру безпеки громадян Солотвинської громади.

Додамо, що вершина Піп Івана Мармароського (1936 м) розташована на українсько-румунському кордоні. Під час воєнного стану відвідування туристичних маршрутів «Стіг – Межипотоки – Піп-Іван Мармароський – пол. Лисича – с. Ділове», а також – з села Ділове до гори Піп-Іван Мармароський на території Трибушанського природоохоронного науково-дослідного відділення – заборонено Радою оборони Закарпатської області.

02 вересня 2024р.

Теги: зникнення, пошуки, турист

Коментарі

...,...,... 03.09.2024 / 11:52:35
вто УХИЛЯНТ...бізовно

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:06
У Торуні Міжгірської громади в понеділок вигорів будинок (РОЗШИРЕНО) Фото новина
11:12
У Гаті Берегівської громади у зіткненні шкільного автобуса і легковика постраждав водій авто
11:05
У Торуні Міжгірської громади в понеділок згорів будинок, а в Хусті – ВАЗ
16:34
Стали відомі обставини загибелі киянина, що зірвався зі снігового карниза в горах на Рахівщині Фото новина
12:51
На Драгобраті, зірвавшись зі снігового карниза, загинув турист з Києва
12:40
У Минаї біля Ужгорода вночі горів Renault Laguna Фото новина
11:07
У Тернові на Тячівщині у Тересві виявили тіло літнього чоловіка
14:09
У Виноградові через пожежу в кімнаті ледь не вигорів будинок
11:26
На пожежі будинку в Сваляві врятували його власника (ОНОВЛЕНО)
23:03
/ 2
ФОТОФАКТ. Біля Ужгорода мікроавтобус злетів із траси під білборд, є постраждалі Фото новина
20:50
/ 1
В Ужгороді діагностували сказ у кішки, на кількох вулицях запроваджено карантин
17:42
В Ізі на Хустщині з ознаками гепатиту А до медиків звернулося 11 осіб
15:32
/ 1
У Заброді Великоберезнянської громади врятували від повного знищення вогнем будинок Фото новина
13:37
Чоловіком, що загинув, впавши в Тису в Гетині на Берегівщині, виявився житель Черної Королівської громади
12:47
У Мукачеві зіткнулися два автомобілі Фото новина
11:01
/ 5
На Рахівщині жінка з Харківщини повідомила про своїх чоловіка і сина, що виснажились у горах Фото новина
10:46
На Берегівщині свідок повідомив про невідомого чоловіка, що загинув, впавши в Тису
17:25
На Свалявщині врятували чоловіка, в якого через ураження струмом зупинилося серце
13:50
Між Богданом і Лугами на Рахівщині на дорогу зійшов зсув довжиною 30 м Фото новина (ОНОВЛЕНО)
12:52
/ 1
У Ізі на Хустщині через спалах гепатиту А оголосили карантин
12:36
У Глибокому Потоці на Тячівщині вигоріла надвірна споруда площею понад 70 кв. м Фото новина
11:42
В Ужгороді в пожежі згоріли 2 мотоцикли
11:34
В Осої Іршавського громади згорів будинок
04:16
У горах на Рахівщині, поблизу румунського кордону, знову виявили тіло людини Фото новина
23:43
/ 2
В Ужгороді від палаючої ковдри, викинутої з балкона на 9-му поверсі, загорівся балкон на 7-му Фото новина
» Всі новини