На Закарпатті це перший комплекс, який займає територію 2,5 гектарів.
Будівництво профінансовано за підтримки ЄС та Угорщини.
Днями представники угорської компанії, яка виконувала проєкт, та української підрядної компанії прозвітували про виконані роботи.
Варош 2024-08-08 / 07:10:07
Прес для макулатури, є в кожному супермаркеті тільки в Європі!?!?!?
Вароші 2024-08-07 / 21:35:09
А попресовати, подрібнити, посортовати не треба? Ану, ти то зроби. Чи ти вже , майже, переробний готуєш і такий, інноваційний?
Варош 2024-08-07 / 07:08:53
Сортувальний вузол за 6 лямів ойро сильно смердить корупцією ? Висновок. Назвемо завод, вхідна сировина, сміття на виході:сортована й пресована макулатура, подрібнена ПЕТ пляшка посортована за кольором, колеса розділені на корд та гумову кришку..... Дякую за цікавий репортаж по впровадженню інноваційних технологій у сфері переробки і рециклінгу сміття!!!!????
Закарпатець 2024-08-06 / 16:47:41
Серйозно? 6 млн євро коштує це приміщення, я можу за 200 тисяч зробити.
можливо всередині якесь дороге обладнання
Верховинець 2024-08-06 / 16:11:43
Прибігли чотири бовдури насрали в коментарях та побігли далі довбати в носі.
Мадяри на европейські гроші збудували сміттєпереробний завод щоб українці не засирали річки своїм сміттям. Норми по такому обєкту європейські і звіт за використані кошти подавали не у корумповану ОВА а до європейських інституцій. Тому висери у коментарях про те що хтось вкрав гроші на проекті це типова закарпатська жаба.
Оксана 2024-08-06 / 09:53:21
Файне освоєння, відмивання європейських мільйонів євро, там можуть ще 2-3 такі суми "закопати" лиш би хтось повівся і виділив...