Мотоциклістові, що "під кайфом" гасав вулицями Ужгорода, виписали штрафів на 75 тис.грн (ФОТО)

Про це інформує патрульна поліція Закарпатської області.

Мотоциклістові, що "під кайфом" гасав вулицями Ужгорода, виписали штрафів на 75 тис.грн (ФОТО)

Як йдеться у повідомленні, учора, в п'ятницю, 2 серпня, близько 14-ї години, під час несення служби в обласному центрі Закарпаття патрульні зупинили водія, який, рухаючись на колісному транспортному засобі Forte, порушив правила дорожнього руху.

Під час спілкування з керманичем патрульні помітили явні ознаки наркотичного сп’яніння, тому одразу запропонували пройти медичний огляд. Проте чоловік відмовився від освідування.

На порушника склали ряд адміністративних матеріалів:

- за ч. 2 ст. 130 (Повторно протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння),

- за ч. 5 ст. 126 (Повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування),

- за ч. 6 ст. 121 (Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку) КУпАП.

Загальна сума штрафів становить понад 75 тисяч гривень

03 серпня 2024р.

Теги: мотоцикл, наркотик, сп'яніння, штраф, Ужгород

Коментарі

Крук 04.08.2024 / 15:06:03
Молодці поліціянти, калап долу...Гасає сволота без глушаків ночами,транспорт конфіскувати а биків на фронт дикунки копати..

Дід 04.08.2024 / 12:39:29
Ай но моторку забрали у бідолаги
А Бугатті та Майбахи ніч не заберуть хоч там такого шмалять.....

Звязківець 03.08.2024 / 19:20:39
не штрафи виписувати , а маторку забрати... най на біціглі ся возить..

НОВИНИ: Кримінал

15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 1
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 1
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
14:16
/ 6
Ужгородець, уклавши угоду з прокурором, уник покарання за секс і "шкодливе" розповсюдження порнографії з неповнолітньою
01:14
/ 5
Суд визнав бездіяльність Ужгородської окружної прокуратури та зобов'язав розпочати слідство по злочинах на полонині Руна (ДОКУМЕНТИ)
» Всі новини